• YARIM ALTIN
  1.613,00
  % 1,24
 • AMERIKAN DOLARI
  8,8174
  % 0,62
 • € EURO
  10,3559
  % 0,42
 • £ POUND
  12,1136
  % 0,50
 • ¥ YUAN
  1,3646
  % 0,63
 • РУБ RUBLE
  0,1210
  % 0,20
 • BITCOIN/TL
  390526,456
  % 2,23
 • BIST 100
  1.401,46
  % -0,43

Ziraat İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Ziraat İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Ziraat internet bankacılığı bloke kaldırma sorunu, birçok Ziraat Bankası müşterisinin başına gelebilecek türden bir durumdur. Ziraat Bankası internet bankacılığı bloke kaldırma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu kapsamlı ve bilgi verici içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Ziraat internet bankacılığı bloke oldu, Ziraat internet bankacılığı şifrem bloke oldu, Ziraat internet bankacılığı şifremi unuttum, Ziraat sim kart bloke kaldırma gibi tüm sorunların yanıtını tek bir makale ile sunacağız. Şimdi gelin bu soruları hep beraber inceleyelim ve her birine en doğru yanıtı sunalım.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Ziraat Bankası internet bankacılığı bloke kaldırma işlemi için kullanabileceğiniz birden fazla seçenek söz konusu. Bu seçenekleri sıraladıktan sonra her birini ayrı ayrı açıklamaya çalışacağız. İnternet bankacılığı bloke kaldırma Ziraat Bankası nezdinde şu şekilde gerçekleştirilebilir;

 • 0850 258 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak internet bankacılığı blokesini kaldırabilirsiniz.
 • Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bloke kaldırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet Bankacılığı giriş ekranında yer alan Şifremi Unuttum linkini kullanarak.

İnternet Bankacılığı bloke kaldırma Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden kolayca yapılabilecek bir işlemdir. Bunun için cep telefonunuzdan 0850 258 00 00’yi aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri yetkilisine Ziraat internet bankacılığı şifrem bloke oldu, kaldırmak istiyorum demeniz halinde gerekli güvenlik kontrolleri sonrasında banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza internet bankacılığı bloke kaldırma SMS bildirisi gelecektir. Size gelen şifre ile internet bankacılığına yeniden sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Ziraat internet bankacılığı bloke kaldırma yöntemlerinden biri de herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek bloke kaldırma talebinde bulunmaktır. Dilerseniz daha önce hazırlamış olduğunuz Ziraat internet bankacılığı bloke kaldırma dilekçesini banka görevlisine vererek talepte bulunabilirsiniz. Banka şubesinde bloke kaldırma işlemi için hazır form bulunduğundan dilekçe götürmeniz zorunlu değildir. İnternet bankacılığı bloke kaldırma SMS onayı için telefonunuza bir kod gönderilir ve kodu müşteri temsilcinize söylemeniz istenir. Verilen kod sisteme girildikten sonra yeni şifreniz yine SMS olarak gönderilecektir. SMS ile gelen şifreyi internet bankacılığı girişinde kullanmanız durumunda blokeniz de kalkmış olur.

İnternet bankacılığı bloke kaldırma Ziraat Bankası mobil uygulama üzerinden de yapılabilecek bir işlem türüdür. Bunun için web site üzerinden bireysel internet bankacılığını ya da akıllı telefon veya tabletinizden Ziraat mobil bankacılık uygulamasını açın. Giriş yap seçeneğine tıkladığınızda karşınıza T.C kimlik numaranız ya da müşteri numaranızla birlikte şifrenizi de yazabileceğiniz giriş ekranı gelecektir. Devam butonunun hemen alt kısmında yer alan Şifremi Unuttum linkine tıklayınız. Açılan sayfada sizden T.C kimlik numaranız ve cep telefonu bilginiz istenecektir. Daha sonra güvenlik kodu ekranında görmüş olduğunuz kodları büyük ve küçük harf kombinasyonuna dikkat ederek hemen sağ kısımda yer alan kutucuğa giriniz. Bu bilgileri sisteme doğru şekilde girdikten sonra alt kısımda yer alan Devam butonuna basınız. Bu işlemlerin ardından cep telefonunuza güvenlik kodu gelecektir. Gelen kodu da ekranda yer alan ilgili kısma yazdıktan sonra sizden istenen bilgileri ekrana girmeye devam edin. Son aşamada telefonunuza Ziraat Bankası internet bankacılığı bloke kaldırma için şifre gönderilecektir. Gelen şifre ile yine giriş ekranından giriş yaparak blokenizi kaldırabilirsiniz.

Ziraat Sim Kart Bloke Kaldırma

Ziraat sim kart bloke kaldırma işlemi de sıkça aranan konulardan biri olarak göze çarpıyor. Sim kart bloke kaldırma Ziraat Bankası’nda internet bankacılığı bloke kaldırma işlemlerinde olduğu gibi farklı seçeneklerle gerçekleştirilebilir. Bunun için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri yine şubeye giderek Ziraat sim kart bloke kaldırma talebinde bulunmaktır. Banka şubesine gittiğinizde cep telefonunuz ve kimliğiniz yanınızda olmalıdır. Yapılacak kontroller sonrasında sim kart bloke kaldırma işlemi tamamlanmış olur.

Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma yöntemlerinden bir diğeri de Ziraat ATM’lerinden birini kullanmaktır. Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma ATM’den yapılırken de telefonunuzun yanınızda olduğundan emin olunuz. ATM’ye kartınızı taktıktan sonra kart şifrenizi girin ve ana sayfaya geldiğinizde ‘’Bakiye-Bilgi-Şifre’’ seçeneğinin yanındaki tuşa basın. Yeni açılacak menüde yer alan Sim Kart Bloke Kaldırma seçeneğinin yanındaki tuşa basın. Bu işlemin akabinde ekranda sim kart blokeniz kaldırılacaktır, onaylıyor musunuz şeklinde bir uyarı gelecektir. Bu uyarıyı gördüğünüzde Evet seçeneğini tuşlayın. Son kısımda ekranda sim kart blokesi kaldırılmıştır, şeklinde bir uyarı belirecektir. İşleminiz bu şekilde başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Ziraat Sim Kart Bloke Kaldırma

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum

Ziraat internet bankacılığı şifremi unuttum sorunu da sıkça karşımıza çıkmakta. Bankalar, sosyal medya hesapları, mobil uygulamalar, site üyelikleri derken hayatımıza giren şifrelerin sayısı arttıkça bu şifreleri unutma olasılığımız da artmış oluyor. İnternet bankacılığı şifremi unuttum Ziraat Bankası’nda da diğer bankalarda olduğu gibi sıkça yaşanan problemlerden biri. Bu işlemler için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri şubeye giderek yeni şifre talebinde bulunmaktır. Şubedeki müşteri hizmetleri yetkilisine Ziraat Bankası internet bankacılığı şifremi unuttum diyerek işlemlerin başlamasını sağlayabilirsiniz. Şube yetkilisi tarafından cep telefonunuza yeni bir şifre gönderilecektir. Dilerseniz https://www.ziraatbank.com.tr/ adresinden de bu sorunu çözebilirsiniz. Sağ üst kısımda yer alan internet şubesi seçeneğinin üzerine geldiğinizde bireysel ve kurumsal olarak 2 farklı menü açıldığını göreceksiniz. Bireysel şifre işlemleri için bireysel seçeneğine tıklayınız. Bu seçeneğe tıkladığınızda Ziraat bireysel internet bankacılığı giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Ekranda yer alan Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayarak tıpkı bloke kaldırma işleminde olduğu gibi sizden istenen bilgileri ekrandaki uygun alana giriniz. Son aşamada Ziraat Bankası internet bankacılığı şifreniz SMS olarak gönderilecektir.

Ziraat Mobil şifremi unuttum yöntemiyle de yeni şifre alabilirsiniz. Bunun için akıllı telefon ya da tabletinize Ziraat Mobil uygulamasını indirmeniz gerekmekte. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı açın ve giriş ekranında yer alan Ziraat mobil bankacılık şifremi unuttum seçeneğine tıklayın. Akabinde yine sizden kart numarası, T.C kimlik numarası, kart şifresi gibi bilgiler istenecektir. Dilerseniz T.C kimlik kartınızla da şifrenizi alabilirsiniz. Telefonunuza SMS olarak gelecek şifreyle yine giriş ekranını kullanarak sisteme giriş yapın ve ardından gelen şifreyi belirleyeceğiniz başka bir şifre ile değiştirin. En yakınlarınız da dahil olmak üzere şifrenizi kimseyle paylaşmamaya dikkat edin. Daha önce hiç şifre almadıysanız giriş ekranında yer alan Hemen Başvur seçeneğini kullanabilirsiniz. Ziraat internet bankacılığı şifre alma işlemleri için Ziraat bank kartınızı ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanabileceğiniz gibi T.C kimlik kartı ile Ziraat şifre alma işlemlerinizi de buradan gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sim kart blokeniz bulunuyorsa şifre alma işlemleri esnasında cep telefonunuza kod gönderilemeyecektir. Bunun için Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma başlığı altında yer alan yönergeleri takip edin ve ilk olarak sim kartınız üzerindeki blokeyi kaldırın. Blokenizi kaldırdıktan sonra Ziraat internet bankacılığı şifremi unuttum yöntemlerinden birini kullanın ve şifrenizi bu şekilde belirleyin. Şifrenizi üst üste 3 defa yanlış girmeniz durumunda tekrar bloke olacağını da unutmayın. Bu sebeple şifrenizi unutmayacağınız şekilde belirleyin; fakat başkaları tarafından kolayca bulunabilecek şifreleri de kesinlikle kullanmayın.

facebook sayfa beğenisi office 2016 lisans
YORUMLAR YAZ
 • Gamze2 ay önce
 • Yazıklar olsun 3 gün olacak hala blokeyi kaldırmadılar. Çağrı merkezini defalarca aradım 2 saat de sürebilir 1 hafta da gibi saçma bir cevap aldım.

  • admin2 ay önce
  • Gamze hanım merhaba, Çağrı merkezinden yanıt alamıyorsanız sikayervar sitesin de probleminizi detaylı şekilde belirtirseniz sizlere kendileri dönüş kesin zamanı dönüş yapacaklardır.

 • BUTAYAROVA DURDONAKHON4 ay önce
 • Hesab kart sifram blok oldi yanlislika girmişdim kartim kitlanmiş

  • Durdonakhon Butayarova4 ay önce
  • SİFE UNUTDİM YANLİS ZİYRET BANK HESAP KARTİM SİFREM BLOK OLDU

 • Mesut5 ay önce
 • Ziraat mobil kart bıloke kaldırma

  • Mesut5 ay önce
  • Bıloke kaldima