• YARIM ALTIN
  1.741,00
  % 0,55
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5431
  % 0,37
 • € EURO
  11,0737
  % 0,12
 • £ POUND
  13,1145
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  1,4904
  % 0,24
 • РУБ RUBLE
  0,1351
  % 0,71
 • BITCOIN/TL
  557974,467
  % -2,99
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2020

Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2020

Yılbaşı kredi kampanyaları 2020, yeni yıla girerken ihtiyaçlarını kredi ile karşılamak isteyenlerin iştahını kabartıyor. Bilindiği üzere bankalar, yıl sonuna girerken kredi hedeflerine daha çok yoğunlaşmakta, bu da yeni yıl kredi kampanyaları 2020 için oranların daha makul seviyelerde tutulmasını beraberinde getirmekte. Hatta yıl ortasında kredi ihtiyacı olan birçok kişi, bu ihtiyacın acil olmaması durumunda kredi talebini yılbaşı kredi kampanyalarının açıklanma tarihine kadar erteleyebiliyor. Yeni yıl kredi kampanyası 2020 için bu kampanyaya dahil olmak isteyen tüm bankalar tarafından açıklandı. Artık yeni yıl kredisi veren bankalar 2020 listesine bakarak seçim yapma zamanı. Size sunacağımız yılbaşı kredisi veren bankalar 2020 listesinden en uygun seçeneği tercih edebilir, kredi ihtiyacınızı en cazip tekliflere göre karşılayabilirsiniz.

Yeni Yıl Kredi Kampanyaları 2020

Yeni yıl kredi kampanyaları 2020’de Türkiye’nin en önde gelen bankaları yer almakta. Muhtemelen bu bankalar arasında birinde ya da bir kaçında hâlihazırda krediniz, kredi kartınız ya da en azından banka hesabınız bulunuyordur. Kredi işlemlerinde maaş aldığınız veya hesabınızın olduğu bankaları tercih etmeniz size daha büyük fırsatlar sunacak, bu bankalarda yapacağınız kredi işlemleri de çok çabuk çözüme ulaşacaktır. Elbette yılbaşı kredi faiz oranları da vereceğiniz kararda bir hayli etkili olmalı. Birçok kişi kredi çekerken ilk olarak kredinin faiz oranına, krediyle beraber kredi kartı, bireysel emeklilik ya da sigorta zorunluluğu olup olmadığına bakmakta. Biz de bu sebeple yılbaşı kredi kampanyası 2020 için daha çok kredi oranları üzerinde durmaya çalışacağız.

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2020

Yılbaşı kredisi beren bankalar 2020 listemizde İş Bankası, QNB Finansbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Yapı Kredi Bankası, Fibabanka, ICBC Bank, Garanti BBVA, İNG Bank, Vakıfbank, Denizbank, Enpara, Ziraat Bankası, Halkbank ve Akbank gibi hemen herkes tarafından bilinen bankalar yer almakta. Yazımızın ilk kısımlarında da bahsettiğimiz gibi ilk olarak kredi oranına ve şartlarına bakarak karar vermenizi tavsiye ederiz. Zira yeni yıl kredisi veren bankalar 2020 listesinde yer alan her bankanın kendine has bir kredi politikası bulunmakta. Özellikle şart koşulan ürünlerin kazancına ve kaybına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde uygun oranla kullandığınızı düşündüğünüz bir krediye tahmin ettiğinizden daha fazla masraf ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Yılbaşı kredisi veren bankaların neredeyse tamamının sunduğu ilk seçenek 3 ay erteleme seçeneği. 3 ay ertelemeli kredilerde ilk ödeme tarihi 120 güne kadar ertelenebiliyor. Normal şartlarda bu süre 30-40 gün arasında değişirken 3 ay ertelemeli kredilerde durum biraz daha farklı. Yani kredinizi Ocak 2021’de çekerseniz ödemelerinize Mayıs 2020’de başlayabiliyorsunuz. Kredi kullanacak hemen herkes açısından faydalı olan bu özellik, yılbaşı kredi kampanyaları 2020 listesinden tercih yaparken bir hayli işinize yarayacak. Kredilerinizin kullanım tarihinden hemen sonraki ay yerine 3 ay ertelemeli olarak başlaması sizce de oldukça önemli değil mi?

Yılbaşı Kredisi Veren Bankalar 2020

Yılbaşı Kredi Oranları 2020

Yılbaşı kredi oranları 2020 Aralık ayı için ortalama %1,50 ile %1,60 arasında değişmekte. En düşük yılbaşı kredisi faiz oranı %1,35 iken en yüksek yeni yıl kredi oranı %2,15’e kadar ulaşabiliyor. Tabi ki en düşük yılbaşı kredi faiz oranları için o bankanın size kredi verip vermeyeceği de önemli. Tavsiyemiz yılbaşı kredi faiz oranları 2020 listesine bakarken şansınızı en düşük oran veren bankadan yana kullanmanız, o bankadan alacağınız olumsuz bir cevap sonrasında bir sonraki en uygun yılbaşı kredisi faiz oranı hangi bankaya ait ise başvurunuzu o bankaya yönlendirmeniz.

Banka AdıYılbaşı Kredi Oranı
Türkiye İş Bankası%1,35 ile %1,60 Arasında Değişmekte
QNB Finansbank%1,35 ile %2,15 Arasında Değişmekte
TEB (Türk Ekonomi Bankası)%1,35 ile %1,75 Arasında Değişmekte
Yapı Kredi%1,35 ile %1,70 Arasında Değişmekte
Fibabanka%1,44
ICBC Bank%1,45
Garanti BBVA%1,49
İNG Bank%1,49
Vakıfbank%1,52
Denizbank%1,62 ile %2,14 Arasında Değişmekte
Enpara%1,69
Ziraat Bankası%1,75
Halkbank%1,77
Akbank%1,93

Yılbaşı Kredi Oranları 2020

Yılbaşı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yılbaşı kredi başvurusu nasıl yapılır? Yeni yıl kredi başvurusu nasıl yapılır? gibi sorulara neredeyse hepimizin cevap aradığı bilinen bir gerçek. Özellikle Covid-19 sebebiyle oluşan pandemi ortamında bankaların çalışma saatleri için bir düzenleme yapıldığı bilinmekte. Banka yönetimlerinin temel amacı şubedeki fiziki yoğunluğu en az dereceye indirmek. Bu sebeple yılbaşı kredisi 2020 için yapılan çalışmaların büyük bir kısmında internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, ATM ve mobil bankacılık uygulamaları ön planda tutuluyor. Dolayısıyla yeni yıl kredisi başvurusu nasıl yapılır veya yılbaşı kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorularının ana çözümü bu dijital kanallarda gizli. Ayrıca listede yer alan bankaların web sitelerinden de başvuru yapılabilmekte. Yılbaşı kredisi başvurusu 2020 için sizden istenecek bazı gerekli bilgileri sisteme girerek anında başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuza, gelir düzeyinize ve mevcut kredili ürünlerinizin ödenme düzenine göre en geç 1-2 gün içerisinde tarafınıza olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Bankaların çoğu kredi sonucunu kredi esnasında müşteri tarafından verilen cep telefonuna SMS yoluyla yaparlar ve genellikle maksimum yarım saat kadar sürer. Ancak kredi şartları ile kişisel performansınız arasında bir fark varsa o zaman 1-2 günü bulabilir.

Yılbaşı Kredi Hesaplama 2020

Yılbaşı kredi hesaplama işlemlerini sitemiz üzerinden kolayca yapabileceğinizi biliyor muydunuz. Kredinfo sitemize ilk girdiğinizde ana sayfada yer alan kredi hesaplama şablonunu muhtemelen görmüştünüz. Bu uygulamada ihtiyaç kredisi seçiliyken istediğiniz kredi tutarı ile vadeyi seçtikten sonra ‘’En ucuz krediyi bul’’ butonuna tıklamanız gerekiyor. Yönlendireceğiniz sayfada istediğiniz kredi tutarı ve vadeye göre yeni kredi hesaplama işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Karşınıza çıkan yılbaşı kredisi veren bankalar 2020 listesinde bankaların talebiniz için ne kadar oran, taksit tutarı ve toplam ödeme teklifi sunduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu bankaların seçenekleri arasında 3 ay ertelemeli yılbaşı kredisi seçeneği varsa banka logosunun hemen altında 3 ay ertelemeli yazıyor olacak. Tahsis ücreti, kredi faiz oranı, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarlarına bakabilir, en sağ kısımda yer alan soru işaretine mouse imleci ile gelerek bu bilgileri liste halinde de görüntüleyebilirsiniz.

Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2020

Yeni yıl kredisi hesaplama işlemlerinizi daha detaylı olarak KREDİ HESAPLAMA sayfamızdan da yapabilirsiniz. KREDİ HESAPLAMA seçeneğine tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca üst menüde yer alan kredi hesaplama menüsüne geldiğinizde açılan kredi oranları alt menüsüne tıklayarak da ihtiyaç kredisi hesaplama, yılbaşı kredisi hesaplama 2020, yeni yıl kredisi hesaplama 2020 gibi hesaplamalarınızı zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Yılbaşı kredi hesaplama işlemlerinizi bu sayfadan yapmanız halinde daha detaylı bilgilere erişebilir, Devam Et butonuna tıklayarak bankaların resmi web adreslerine de yönlendirilebilirsiniz. Yılbaşı kredisi 2020 ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları yazımızın alt kısmında yer alan yorum alanından bize iletmeniz halinde aklınızdaki tüm sorular, alanında uzman çalışanlarımız tarafından içtenlikle ve en doğru, en güncel biçimde yanıtlanacaktır. Sitemizde sunulan tüm hizmetler gibi sorulan sorulara verilen yanıtlar da tamamen ücretsizdir.

fake taxi microsoft project 2016 lisans
YORUMLAR YAZ