• YARIM ALTIN
  1.739,00
  % 0,06
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5103
  % 0,20
 • € EURO
  11,0355
  % -0,03
 • £ POUND
  13,0761
  % -0,11
 • ¥ YUAN
  1,4927
  % 0,12
 • РУБ RUBLE
  0,1346
  % 0,55
 • BITCOIN/TL
  560042,383
  % -3,33
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları 2021

Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları 2021

2021’e girerken yeni yıl kredisi veren bankalar hangileri? diye araştırma yapanlar, bankaların yeni yıl kredisi kampanyaları 2021 için oldukça merak içerisinde. Bugünkü içeriğimizde sizlere yılbaşı kredisi veren bankalar hangileri? Yeni yıl kredisi veren bankalar hangileri? Yılbaşı kredisi hesaplama nasıl yapılır? Yeni yıl kredisi hesaplama nasıl yapılır? gibi soruların cevabını verirken yeni yıl kredisi kampanyaları ve yılbaşı kredisi faiz oranlarından söz edeceğiz. 2021’e ihtiyaçlarınızdan arınarak girme hayaliniz varsa bu yazıyı sonuna kadar dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Bankaların Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları 2021

Yazımıza sizlere kredi konusunda bir tüyo vererek başlamakta fayda görüyoruz. Bankalar, yıl sonuna doğru girerken hedeflerini tutturma amacıyla kredilerde esneklik gösterebilirler. Bu gibi durumlarda yıl ortasında alamayacağınız bir krediyi yıl sonunda alma şansına sahip olursunuz. Özellikle hesabınızın bulunduğu şubeye giderek yapacağınız başvurularda bu durumun artılarından daha fazla yararlanabilirsiniz. Bankaların hedeflerini gerçekleştirme çabası, doğal olarak bir esneklik sağlayacaktır; bu da talep edeceğiniz krediyi daha rahat almanızı beraberinde getirmiş olacak. İhtiyaçlarınızı net bir şekilde belirleyerek gereksinim duyduğunuz kredi için yeni yılı beklemeden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Yılbaşı kredisi veren bankalar hangileri ve yeni yıl kredisi veren bankalar hangileri? soruları, artık gelenekselleşmiş durumda. Her yılın sonunda, bir diğer yılın başında yılbaşı kredisi kampanyalarını birer birer açıklayan bankalar, bu yıl da ummalı bir çalışma içerisinde. Yılbaşı kredisi kampanyaları 2021’de diğer yıllara nazaran daha çok talep göreceğe benziyor. Özellikle pandemi sebebiyle artan ihtiyaçlar, bu durumun en net habercisi diyebiliriz. Kış alışverişi, gıda, kozmetik, giyim kuşam derken ihtiyaçlar adeta çığ gibi büyüyor. Bu zor günlerde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların yeni yıl kredisi kampanyalarına odaklanan bireyler, 2021’de çok daha alternatifli bir listeyle karşı karşıya. Yeni yıl kredisi veren bankaları genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2021
 • Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi 2021
 • İNG Bank Yeni Yıl Kredisi 2021
 • QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi 2021
 • TEB Yılbaşı Kredisi 2021
 • Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2021
 • Denizbank Yılbaşı Kredisi 2021
 • Yapı Kredi Yılbaşı Kredisi 2021
 • Akbank Yılbaşı Kredisi 2021
 • Ziraat Bankası Yeni Yıl Kredisi 2021
 • Halkbank Yeni Yıl Kredisi 2021
 • Fibabanka Yılbaşı Kredisi 2021

Yeni Yıl Kredisi Faiz Oranları 2021

Yılbaşı kredisi faiz oranları 2021 için ortalama %1,35’ten başlıyor. QNB Finansbank, TEB, İNG ve Akbank gibi bankalar, müşterilerinin kredi notuna göre yılbaşı kredisi oranları 2021 için esneklikler sunmakta. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, bu bankalardan o kadar uygun faiz oranıyla yeni yıl kredisi çekebiliyorsunuz. Bankadan bankaya değişmek kaydıyla yeni yıl kredisi faiz oranları 2021, %2,15’e kadar artabilmekte. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz yılbaşı kredisi faiz oranları 2021 tablosunda bankaların 2021 kredi faiz oranlarına göz atabilirsiniz.

BankaKredi OranıBankaKredi Oranı
İş Bankası%1,35Yapı Kredi%1,35
Garanti%1,49Akbank%1,93
İNG%1,49Fibabanka%1,44
QNB Finansbank%1,35 / %2,15ICBC Bank%1,45
Vakıfbank%1,52Enpara%1,69
Denizbank%1,62 / %2,14Ziraat Bankası%1,75
TEB%1,35Halkbank%1,77

Yılbaşı Kredi Başvurusu 2021

Yeni yıl kredi başvurusu, bir önceki başlıkta yer alan tüm bankalarda aynı işleyişe sahip. Başvurular, her zaman olduğu gibi mesai saatleri içerisinde şubelerden yapılabiliyor. Şubeden yapılacak başvurularda güncel gelir belgesinin istenmesi mümkün. Bunun dışında birçok banka ATM’den de yılbaşı kredisi başvurusu alabilmekte. ATM’ den kartsız işlem menüsünde yer alan kredi menüsünden yılbaşı kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çağrı Merkezleri, özellikle pandemi döneminde kredi başvurularının bankalarca yoğun olarak alındığı kanallardan biri. Yeni yıl kredi başvurusu yapmak istediğiniz bankanın çağrı merkezi ya da müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle evden çıkmanın pekte önerilmediği bu günlerde çağrı merkezi, telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri gibi kanalları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıda yer alan başvuru kanallarının yanı sıra internet ve mobil bankacılık üzerinden de yılbaşı kredisi başvurusu yapmak mümkün. Bunun için internet ya da mobil bankacılık şifrenizin olması gerekiyor. Mobil bankacılıkta menüde yer alan kredi başvurusu alanından yılbaşı kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı için bankanızın web sitesine giriş yaptığınızda ana sayfada muhtemelen yıl başı kredisi duyurusuyla karşılaşacaksınız, ilgili görsele tıkladıktan sonra yeni yıl kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu gibi kanallar üzerinden yapacağınız kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde paranız belirlediğiniz hesaba anlık olarak aktarılacaktır. Bu da sizlere ihtiyaçlarınızı daha hızlı karşılama şansı sunacak.

Yeni Yıl Kredisi İçin İstenen Evraklar

Belirli bir kredi notunuz varsa, ödemeleriniz düzenli ve gecikmesiz olarak yapılıyorsa genellikle ek bir evrak istenmemektedir. Yalnızca belirlediğiniz kredi tutarı, başvuru yapacağınız bankanın hazır kredi limitini aşıyorsa sizden gelir belgesi istenebilir. Bu durumda güncel gelir belgenizi bankaya fiziki olarak ya da mail/fax yoluyla iletebilirsiniz. Ayrıca bankada güncel kimlik belgeniz yoksa kimlik tanımlaması yapılması gerekir. İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil banka uygulaması, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri gibi kanallarda herhangi bir belge istenmemektedir. Şubeden yapacağınız başvurular esnasında her ihtimale karşın kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Böylece kredi başvurunuz daha kolay sonuçlanmış olacaktır.

Yeni Yıl Kredisi Hesaplama 2021

Yılbaşı kredisi hesaplama 2021 işlemlerinizi sitemizin ana sayfasında yer alan kredi hesaplama uygulamasından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz tutar ve vadeyi sisteme girdikten sonra bankaların yılbaşı kredisi teklifleri karşınıza çıkacaktır. Ayrıca KREDİ sayfamızı ziyaret ederek de daha çok alternatifli bir kredi hesaplama modülüne ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bankaların güncel yılbaşı kredisi oranlarını görebilir, dilediğiniz bankanın web sitesine giderek başvurunuzu zorlanmadan tamamlayabilirsiniz. Kredi işlemlerinizin sonuçlanabilmesi adına gelirinizle uyumlu bir kredi tutarı belirlemenizi, sisteme tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmenizi öneririz. Böylece kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanma olasılığı da artmış olacaktır. Yazımızda cevap bulamadığınız sorularınız varsa alt kısımda bulunan yorum alanını kullanarak sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman görevlilerimiz, sorularınızı en kısa süre zarfında en doğru şekilde yanıtlayacaktır.

grup porno windows server 2012 lisans satın al
YORUMLAR YAZ