• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  575495,732
  % -2,41
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları 2021 güncel, eğer sizde pos komisyon oranları ile ilgili detaylı soruları araştırıyorsanız bu yazımız tam size göre hazırlandı. Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları ile ilgili pos oranlarını ilk kez sayfamızda sizler için yer vereceğiz. Sizlere sunacağımız Yapı Kredi pos komisyon oranları listesiyle aklınızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlanmış olacağız. Bu yazımız da ayrıca güncel Yapı Kredi pos komisyon oranları dışında pos cihazı ile ilgili detaylı bilgileri de anlatmış olacağız.

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları 2021

Yapı Kredi pos komisyon oranları 2021 yılıyla birlikte önemli güncellemeler oldu. Geçen yıllar oldukça düşük oranları görülürken bu sene diğer bankalar da olduğu gibi komisyon oranların da yukarı bir ivme oldu. Aşağıda yer alan listemiz de Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 tablosuna göz atarak bankanın belirlemiş olduğu pos komisyon oranlarını öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi pos komisyon oranları aşağıdaki gibidir;

– Üye İşyeri Ücreti Peşin/Taksit –
Üye İşyeri Ücreti Peşin (Yurt içi kartlar) 1,88% ile Yerli kartlar ile yapılan peşin” tek çekim “mal veya hizmet alımları karşılığında üye işyerinden alınan ücrettir. BSMV Hariç.
Üye İşyeri Ücreti Taksit (İlave Taksit Oranı) 0,94%

ile

Taksitli mal veya hizmet alımları karşılığında üye işyerinden her bir ilave taksit için alınan ücrettir. BSMV Hariç.
Üye İşyeri Ücreti Peşin (Yurt dışı kartlar) 1,60%

ile

Yurtdışı kartlar ile yapılan peşin ” tek çekim” mal veya hizmet alımları karşılığında üye işyerinden alınan ücrettir. BSMV Hariç.

 

Yapı Kredi pos komisyon oranları tek çekim %1,60 olarak uygulanmakta. Yapı Kredi Yabancı Kart Tek Çekim Pos Oranı ise %1,69 olarak uygulanıyor.

Yapı Kredi Blokeli Pos Gün Sayısı 40 Gün

Tabiki her müşteri için bu oranın uygulandığını söylememiz zor. Eğer ilk defa Yapı Kredi pos başvurusu yaptıysanız ve pos cihazınızı yeni kullanmaya başladıysanız %1,60 oranıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burada önemli olan, işlem hacminizin artması, bankaya ait diğer ürünlerin de kullanılması, hesap da nakit para tutabilmek gibi farklı ürün hizmetlerin kullanımı ile birlikte Yapı Kredi pos oranların da ilerleyen zaman da düşüş meydana gelebilir. Eğer hesap verimliliği yani müşteri hacminizin arttığını düşünüyorsanız çalıştığınız müşteri temsilciniz ile görüşebilir Yapı Kredi pos komisyon oranı düşürülmesi için yardım talep edebilirsiniz. Bu zaman dilimin de banka için verimli tüketici haline geldiyseniz, temsilciniz sizin için pos komisyon oranın da bir indirim yapabilir.

 

Sizler için bir önceki yazımızda detaylı Yapı Kredi Pos Komisyon oranları göz atmanızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Yapı kredi üye iş yeri pos destek hattından aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde çözüm arayabilirsiniz. Aşağıdaki güncel numaralardan Yapı Kredi pos destek hattına ulaşabilirsiniz;
444 0 448 / 0850 222 0 448

Hızlı değişken oranları güncel olarak takip etmek önemli, eğer bizim bilgilendirmemiz dışında farklı konularda destek almak isterseniz bize yorum sayfamızdan soru sorabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ