• YARIM ALTIN
  1.727,00
  % 0,63
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3538
  % 0,62
 • € EURO
  10,8856
  % 0,44
 • £ POUND
  12,9058
  % 0,51
 • ¥ YUAN
  1,4626
  % 0,41
 • РУБ RUBLE
  0,1317
  % 0,37
 • BITCOIN/TL
  598148,611
  % 3,59
 • BIST 100
  1.432,68
  % 0,20

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları 2021

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları 2021

Yapı Kredi pos komisyon oranları 2021 için yayımlandı. Buna göre Yapı Kredi Bankası’ndan pos cihazı kullanan müşterilerin pos oranları güncellenirken, Yapı Kredi pos başvurusu yapmayı düşünenler için de karar verilebilmesi açısından önemli bir veri kaynağı oluştu. Yapı Kredi Bankası pos komisyon oranları 2021 yılında diğer bankalarla rekabet edebilecek düzeyde. Piyasadaki neredeyse her banka, BKM takas maliyetinin artmasıyla beraber pos komisyon oranlarını arttırdı. Yapı Kredi pos komisyon oranları 2021’de az da olsa artış gösterdi. 2020 sonunda %1,49 olarak uygulanan Yapı Kredi pos komisyon oranları 2021 yılında %1,69 seviyesine kadar çıktı. Yapı Kredi pos oranları, Yapı Kredi pos kesintileri ve benzeri konularda bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız aradığınız tüm detaylar içeriğimizin devamında.

Yapı Kredi Pos Oranları 2021

Yapı Kredi pos oranları 2021 listemiz, diğer bankalarda olduğu gibi tablo şeklinde bilginize sunulacaktır. Alt kısımda yer alan Yapı Kredi Bankası pos oranları 2021 tablosuna göz atarak güncel komisyon oranlarını öğrenebilirsiniz.

Çekim TürüPos Komisyon Oranı
Yapı Kredi Tek Çekim Pos Oranı%1,60
Yapı Kredi Yabancı Kart Tek Çekim Pos Oranı%1,69
Yapı Kredi Blokeli Pos Gün Sayısı40 Gün
2 Taksit%2,54
3 Taksit%3,38
4 Taksit%4,23
5 Taksit%5,07
6 Taksit%5,92
7 Taksit%6,76
8 Taksit%7,61
9 Taksit%8,45
10 Taksit%9,30

Görüldüğü üzere Yapı Kredi taksitli pos komisyon oranları, artan taksit sayısıyla beraber artış gösteriyor. Yapı Kredi pos taksit komisyon oranları, Yapı Kredi Bankası’yla beraber Vakıfbank ve Albaraka Türk kredi kartları için de geçerli. Yani Yapı Kredi üye işyerlerinden işlem yaparken Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank veya Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartlarından birini kullanarak taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz çünkü Vakıfbank ve Albaraka Türk bankaları da World alt yapısını kullanmaktadırlar. Burada ana sağlayıcı Yapı Kredi Bankası olduğundan Vakıfbank ve Albaraka üye işyerleri, birbirlerinin kartlarına taksit yapamazlar; fakat Yapı Kredi Bankası’na ait kredi kartınızla bu bankaların üye işyerlerinden de taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Oranları 2021

Yapı Kredi Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi pos başvurusu yapmak için aşağıdaki kanallardan birini kullanabilirsiniz;

Yapı Kredi Pos Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Yapı Kredi pos başvurusu için gerekli evraklar nelerdir? sorusunu şahıs firmaları için şu şekilde yanıtlamamız mümkün.

 • Nüfus Cüzdanı veya T.C Kimlik Kartı (Aslı/Fotokopisi)
 • Vergi Levhası
 • Noter İmza Beyannamesi
 • Oda Kayıt ya da Faaliyet Belgelerinden Biri
 • Vekaleten işlem yapılacaksa Noter tasdikli Vekaletname aslı

Yapı Kredi pos başvurusu için gerekli evraklar nelerdir? sorusunu tüzel şirketler için şu şekilde yanıtlayabiliriz.

 • Vergi Levhası
 • Firma ortaklarına ait kimlik görüntüleri
 • Noter Tasdikli İmza Sirküleri
 • Ticaret Sicil Gazetesi
 • Ticaret Sicil Yetki Belgesi

Yapı Kredi Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Yapı Kredi pos destek hattı telefon numarası 444 0 444 ve 0850 222 0 444’ dür. Bu numaralı arayarak Yapı Kredi pos cihazıyla alakalı öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi pos destek hattı üzerinden başvuru şartlarını, çalışma koşulları ve kampanyaları sorabilir, en güncel yanıtları bu numaralar üzerinden alabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Destek Hattı Telefon Numarası

Yapı Kredi pos destek numarası aracılığıyla pos arızalarıyla ilgili bildirimde de bulunabilirsiniz. Pos cihazınız çalışmıyorsa, ödemeler hesabınıza geçmiyorsa, pos cihazınız kendiliğinden kapanıp açılıyorsa, yazar kasa pos cihazınızın Yapı Kredi parametreleri çalışmıyorsa, pos cihazınız şarj olmuyorsa ya da bunlara benzer problemler yaşıyorsanız Yapı Kredi pos destek numarasını arayarak sorununuzu anında bildirebilirsiniz. Yapı Kredi pos destek yetkilisi, size uzaktan yardımda bulunacak, gerekli durumlarda ise servis yönlendirecektir.

Yapı Kredi Yazar Kasa Pos

Yapı Kredi yazar kasa pos, Yapı Kredi Bankası’nın en çok tercih edilen pos çeşitlerinden biridir. Yasa gereği yazar kasa kullanma zorunluluğunuz varsa yazar kasa pos terminali alarak birden fazla bankanın pos cihazını tek bir yazar kasada toplayabilirsiniz. Böylece ödemelerinizi farklı cihazlar üzerinden ayrı ayrı yapmak durumunda kalmazsınız. Yazar kasa pos cihazınızla istediğiniz bankadan çekim yapabilir, ödemelerinizin o bankaya yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi yazar kasa pos markaları şunlardır;

 • Beko
 • Mikrosaray
 • Vera Delta
 • Olivetti (Verifone)
 • Hugin
 • Ingenico
 • Profilo
 • Infoteks

Bu marka yazar kasalardan birine sahipseniz hemen Yapı Kredi yazar kasa pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu durumda sizden yazar kasanıza ait seri numarası istenecektir. İlgili parametreler tanımlandıktan sonra yazar kasa posunuzdan diğer bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası için de çekim yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Yazar Kasa Pos

Yapı Kredi Mobil Pos

Yapı Kredi mobil pos, yazar kasa posla birlikte en çok tercih edilen Yapı Kredi pos cihazları arasında yer almakta. Özellikle pazarlamanın işletme dışında yapıldığı veya siparişe göre ödeme alan işyerlerinin kullandığı bu ürün, işletme dışında da kart ile ödeme alınmasını sağlamakta. Cihaz içerisinde yer alan mobil hat ile internet üzerinden ödemenin gerçekleştirildiği Yapı Kredi mobil pos ürünü, diğer pos cihazlarından farklı olarak mobil hat ücretini de içermekte. Sabit masaüstü poslara göre daha masraflı olması da bundan kaynaklanmakta.

Yapı Kredi Sanal Pos

Yapı Kredi sanal pos, internet üzeri satış yapan işletmelere çeşitli çözümler sunan bir pos ürünüdür. Bu ürün fiziki olarak değil, sistemsel olarak kullanılmaktadır. İnternet sitenize ya da mobil uygulamanıza entegre olarak çalışacağı için kartlı satışlarınızın ödemesini sanal pos üzerinden alabilirsiniz. POSNET olarak da adlandırılan Yapı Kredi sanal pos, günümüzde e-ticaret sitelerinin birçoğu tarafından tercih edilmekte. World kartlara taksit yapan pos cihazı olarak da bilinen Yapı Kredi sanal pos, güvenli ve hızlı bir pos deneyimi yaşamak isteyen e-ticaret servisleri için son derece ideal bir ürün. Sanal pos kullanıcıları, Yapı Kredi sanal pos destek hattı üzerinden her zaman online destek alabilmekte. 444 0 444 veya 0850 222 0 444’ü arayarak sanal pos ile alakalı sorunlarınızın çözümünü öğrenebilir, başvuru ile alakalı da ilgili hattan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Yapı Kredi Temassız Pos

Yapı Kredi temassız pos cihazı, özellikle Covid-19 salgını sonrasında sıkça kullanılmaya başlandı. Kart müşterisinin kartını satıcıya ya da görevliye vermesine gerek olmadan sadece kartın Yapı Kredi temassız pos cihazına yaklaştırılmasıyla ödeme alan bu cihaz, son dönemde birçok işletme tarafından tercih edilmekte. Mart 2020 tarihinden bu yana en çok başvurusu yapılan Yapı Kredi pos cihazı olarak bilinen temassız pos, diğer pos ürünlerini tercih eden kullanıcıların da pos cihazı değişikliğine gitmesine sebep oldu. İşyerinde Yapı Kredi temassız pos bulunmayan Yapı Kredi üye işyerleri, bankaya başvurarak ellerindeki pos cihazlarını temassız ödeme alan cihazlarla değiştirme talebinde bulundu. Yapı Kredi Bankası temassız pos cihazında 250 TL’ye kadar olan işlemlerde şifre kullanmaya gerek yokken 250 TL üzeri işlemlerde ise müşteriden kart şifresi istenmektedir. Müşteri, yalnızca kart şifresini girerek, kartını görevliye teslim etmeden çekim yapılmasını sağlama şansına sahip.

twitter beğeni
YORUMLAR YAZ
 • Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları | Kredinfo.com – Kredi Oranları – Kredi Hesaplama3 ay önce
 • […] için bir önceki yazımızda detaylı Yapı Kredi Pos Komisyon oranları göz atmanızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Yapı kredi üye iş yeri pos destek […]