• YARIM ALTIN
  1.727,00
  % 0,63
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3535
  % 0,61
 • € EURO
  10,8813
  % 0,46
 • £ POUND
  12,9008
  % 0,46
 • ¥ YUAN
  1,4629
  % 0,41
 • РУБ RUBLE
  0,1316
  % 0,34
 • BITCOIN/TL
  597240,264
  % 3,43
 • BIST 100
  1.432,24
  % 0,17

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2020

Yapı Kredi Bayram Kredisi 2020

Bayram kredisi avantajlarından yararlanmak isteyenler için Yapı Kredi Bayram Kredisi 2020 haberi geldi. Bayram için kredi hazırlıklarını sürdüren bankalar birer birer bayram kredisi duyurularını yaparken bu bankalar arasına son olarak Yapı Kredi de girdi. Yapı Kredi bayram kredisi, Ramazan Bayramı için ihtiyacınız olan harcamaları yapmanıza olanak sunuyor. Yapı Kredi Ramazan Bayramı kredisi ile ilgili merak ettiğiniz soruları bu içerikte bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Şartları

3 ay ertelemeli Yapı Kredi bayram kredisi maksimum 57 ay olarak taksitlendirilebilecek. Kredi kullanıcıları 3 ay erteleme ile beraber maksimum 60 ay vade ile bayram kredilerini çekebilecekler. Normal şartlarda 1 ay sonra başlayan kredi ödemeleri, Yapı Kredi bayram kredisinde 120 güne kadar ötelenebilecek, dolayısıyla kredinizi bayram öncesi çekip ödemelerine 120 gün sonra başlamanız mümkün. Yapı Kredi Bankası, bu hizmetiyle Covid-19 destekleri kapsamında müşterilerine önemli bir avantaj sağlamış olacak.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bayram kredisi başvurusu için şubeye gitmenize gerek yok. Yapı Kredi mobil ve Yapı Kredi internet bankacılığı hesabınızla bayram kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz. Eğer daha önce banka tarafından size tanımlanmış bir hazır kredi limiti varsa kredinizi bu limitten kullanabilirsiniz. Örneğin; 30.000 TL hazır kredi limitiniz mevcutsa Yapı Kredi bayram kredisi başvurusuyla birlikte krediniz anında onaylanıp hesabınıza geçecek. Bu durumda ihtiyaç kredisi olarak tanımlanan limitinizi bayram kredisi olarak kullanacak ve kredi şartlarınızı bayram kredisine göre revize etmiş olacaksınız. 3 ay erteleme seçeneğinin olmadığı hazır kredi limitleri de bu doğrultuda 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilecek.

Yapı Kredi Bayram Kredisi

3 ay ötelemeli Yapı Kredi bayram kredisi maksimum 200.000 TL’ye kadar kullanılabilirken minimum kredi tutarı ise banka tarafından 1.000 TL olarak belirlendi. Ödeme yapmayacağınız döneme ait kredi faizi, ilk taksitinize yansıtılacaktır.

Başvuru kanalları arasında yer alan mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarına mevcut şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da bilmiyorsanız giriş alanında yer alan ‘’Şifremi Unuttum’’ seçeneğini kullanarak yeniden şifre alabilir, giriş sonrasında Yapı Kredi bayram kredisi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet ya da mobil bankacılık kanalına bağlandıktan sonra kampanyalarım alanından kredinizi kullanıp 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi bayram kredisi hesaplama işlemleriniz sonrasında geri ödeme ve taksit tutarında mutabıksanız kredinizi hemen çekebilir, paranızın en geç 5 dakika içerisinde hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi Yapı Kredi şube ve ATM’lerinden yapabileceğiniz gibi başka bir bankadan hesabınıza EFT yollamak kaydıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR YAZ