• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  575498,195
  % -2,30
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank destek kredisi, kamu bankaları tarafından hayata geçirilen temel ihtiyaç kredileri arasında en çok talep görenler arasında yer alıyor. Bireylerin çoğu son dönemde Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sorgulama nasıl yapılır? gibi sorulara yanıt arıyor. Bu yazımızda tüm bu sorularınızın cevabını kolayca bulabileceksiniz.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun yanıtı için birkaç seçenek sunmamız mümkün. Vakıfbank mobil uygulamasından, internet bankacılığından, tüm Vakıfbank şubelerinden ve Vakıfbank resmi web adresinden destek kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Dilerseniz şimdi BURAYA TIKLAYARAK işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Açılan sayfada yer alan Hemen Başvur butonuna tıklamanız durumunda Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün. İlk olarak T.C kimlik numaranız ve doğrulama kodunun geleceği cep telefonu numaranızı ilgili alana yazmanız gerekmekte. Ardından güvenlik resminde yer alan karakterleri onay kodu alanına yazmanız ve iki adet onay kutucuğunu işaretlemeniz gerekiyor. Bu işlemlerin akabinde alt tarafta bulunan Devam Et butonuna tıklayabilir ve işlemlerinizi bu şekilde devam ettirebilirsiniz.

Banka tarafından cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreyi sitede yer alan SMS şifre alanına girip tekrar devam et butonuna basınız. Açılacak olan sayfada sizden istenecek tüm bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde ilgili boşluklara giriniz ve tamam butonuna basınız. Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvurunuz alınmıştır şeklinde bir mesaj daha alacaksınız. Bu aşamadan sonra destek kredisi başvurunuz değerlendirmeye alınmış olacaktır.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama işlemi banka tarafından yapılır ve sisteme kaydettiğiniz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir. Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK da başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sonucu öğrenme sayfasına yönlendirileceksiniz. Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir ya da şubeden bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Vakıfbank destek kredisi şartları şu şekildedir; öncelikle hane halkı gelirinin 5.000 TL ya da altında olması, aynı hanede ikamet edenlerden yalnızca birinin başvuru yapması, kredi vadesinin en fazla 36 ay, tutarının da en çok 10.000 TL olarak belirlenmesi. Kredi notunuz ne kadar iyi durumdaysa başvurunuzun olumlu sonuçlanma olasılığı da o derece yüksek olacaktır.

Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi faiz oranı %0.49’dur. Ödemeleriniz kredi çekiminin 6 ay sonrasında başlayacak olup 6 ay ödemesizdir; fakat dilerseniz 6 aylık süre dolmadan da kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

36 ay vade ile 10.000 TL Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi çektiğinizde aylık ödeyeceğiniz tutar 376 TL olacaktır. Dosya masrafı %0.5 olarak uygulanır (binde beş) Ayrıca %5 BSMV ve %6 KGF vergileri de alınmaktadır. İlgili vergi ve masraflar kesildikten sonra kalan tutar Vakıfbank hesabınıza aktarılır ve kullanıma hazır hale gelir.

YORUMLAR YAZ