• YARIM ALTIN
  1.739,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5025
  % 0,22
 • € EURO
  11,0642
  % 0,19
 • £ POUND
  13,1172
  % 0,05
 • ¥ YUAN
  1,4877
  % 0,20
 • РУБ RUBLE
  0,1347
  % 0,68
 • BITCOIN/TL
  559654,201
  % -3,72
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları 2021

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları 2021

Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 güncellemesi, pos komisyon oranları ile alakalı  araştırma yapan, ilk defa pos alacak ya da mevcut pos cihazını değiştirecek olan herkesi yakından ilgilendirmekte. Vakıfbank pos komisyon oranları ile alakalı daha önce hazırlamış olduğumuz içerikleri güncellemenin vakti geldi. Sizlere sunacağımız Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 listesi ile birlikte güncel pos oranları konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bu içeriğimizde Vakıfbank pos oranları 2021 listesinin yanı sıra Vakıfbank pos cihazları ile alakalı diğer önemli bilgileri de sunacağız.

Vakıfbank Pos Oranları 2021

Vakıfbank pos oranları 2021 yılıyla birlikte önemli bir güncellemeye tabii oldu. Geçtiğimiz yıl oldukça uygun seviyelerde olan Vakıfbank pos oranları, yeni yılda diğer bankalarda olduğu gibi yukarı yönlü bir ivme kazandı.  Aşağıda yer alan Vakıfbank pos oranları 2021 tablosuna göz atarak bankanın en son belirlediği pos komisyon oranlarını öğrenebilirsiniz. Vakıfbank pos oranları 2021 tablosu şu şekilde;

Pos Çalışma ŞekliVakıfbank Pos Komisyon Oranı 2021
Ertesi Gün Çalışma Şekli%1,70
Blokeli Çalışma Şekli40 Gün

Ertesi gün çalışma şeklinde Vakıfbank pos komisyon oranı %1,70 olarak uygulanmakta. Elbette her müşteri için oranın bu seviyede olduğunu söylememiz zor. Eğer ilk kez Vakıfbank pos cihazı başvurusu yaptıysanız ve pos cihazını yeni kullanmaya başladıysanız işlemlerinizi %1,70 Vakıfbank pos kesintisi ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

İşlemlerin artması, işlem hacminin de bu doğrultuda artış göstermesi, bankaya ait diğer ürün ve hizmetlerin kullanımı, hesapta daha çok para tutma gibi yöntemlerle birlikte Vakıfbank pos komisyon oranında bir iyileştirilme sağlanması mümkün. Eğer hesap verimliliğimizin arttığını düşünüyorsanız şubedeki müşteri temsilcisiyle görüşerek Vakıfbank pos oranını düşürmesi hususunda talepte bulunabilirsiniz. Eğer banka için verimli bir müşteri hâline geldiyseniz, temsilciniz sizin gibi bir müşteriyi kaybetmemek adına pos oranınızda indirim yapabilir.

Vakıfbank Pos Oranları 2021

Vakıfbank blokeli pos komisyon oranı ise 40 gün olarak uygulanıyor. Eğer pos ile aldığınız ödemelerin ertesi gün hesabınıza geçmesi yerine blokede kalmasını istiyorsanız blokeli pos çalışma şekli tam da size göre. Bu durumda pos cihazınızla alacağınız ödemeler, ortalama 40 gün sonra hesabınıza herhangi bir kesintiye maruz kalmadan geçecektir. Bu durumda pos için ekstra bir masrafa girmiş olmazsınız. Nakit hızı düşük olan, sıcak paraya kısa süre zarfında ihtiyaç duymayan firmalar, genellikle blokeli pos çalışma koşullarını tercih ederler.

Yapı Kredi Pos Komisyon Oranları 2021

Yapı Kredi pos komisyon oranları 2021 için yayımlandı. Buna göre Yapı Kredi Bankası’ndan pos cihazı kullanan müşterilerin pos oranları güncellenirken, Yapı Kredi pos başvurusu yapmayı düşünenler için de karar verilebilmesi açısından önemli bir veri kaynağı oluştu. Yapı Kredi Bankası pos komisyon oranları 2021 yılında diğer bankalarla rekabet edebilecek düzeyde. Piyasadaki neredeyse her banka, BKM takas maliyetinin artmasıyla beraber pos komisyon oranlarını arttırdı. Yapı Kredi pos

İlgili İçerik

Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası

Vakıfbank pos destek numarası 0216 724 34 34’ dür. Vakıfbank pos arıza numarası olarak da bilinen bu numarayı arayarak Vakıfbank pos arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Eğer pos cihazınızla alakalı bir sorun yaşıyorsanız mutlaka bu numarayı arayınız. Vakıfbank pos destek telefon numarası, yurt içinde geçerlidir. Bu numarayı arayarak pos arıza bildiriminde bulunabilir, pos cihazı çalışma koşullarınızı öğrenebilir, değişiklik talebinde bulunabilir ya da Vakıfbank pos iptali başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank pos destek hattı üzerinden aşağıdaki işlemleri 7/24 gerçekleştirmeniz mümkündür;

 • Pos başvurusu yapmak,
 • Pos çalışma koşullarınızı öğrenmek,
 • Mevcut çalışma koşullarınızı güncellemek,
 • Pos rulo talebinde bulunmak,
 • Vakıfbank taksitli pos cihazı talep etmek,
 • Vakıfbank pos arıza bildiriminde bulunmak,
 • Vakıfbank pos iptali yapmak,
 • Pos cihazıyla alakalı hata kodlarının çözümünü öğrenmek,
 • Vakıfbank pos değişikliği talebinde bulunmak,
 • Pos cihazı ile alakalı diğer istek, öneri ve yardım taleplerinizi iletmek.
Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası

Vakıfbank Taksitli Pos Komisyon Oranları 2021

Şimdi de Vakıfbank taksitli pos komisyon oranları 2021 tablosuna bir göz atalım. Taksitli pos kullanabilmek için standart pos cihazı yerine World pos cihazı almanız gerekmektedir. World üye işyeri olmanız halinde World kartlardan alacağınız ödemeleri taksitlendirebilirsiniz. Vakıfbank taksitli pos oranları, taksit sayısına göre artış göstermektedir. Her sektörün yapabileceği taksit sayısı sınırlı olup zaman zaman banka tarafından düzenlenen Vakıfbank pos kampanyaları ile ekstra taksit imkanı da sunulmaktadır. Vakıfbank pos taksit oranları 2021 tablosunu alt kısımda görebilirsiniz.

Taksit SayısıVakıfbank Pos Taksit Oranı 2021
1%2,59
2%3,48
3%4,37
4%5,26
5%6,14
6%7,02
7%7,90
8%8,78
9%9,66
10%10,54
11%11,42
12%12,30

Vakıfbank pos taksit oranları, her müşteri özelinde değişebilmektedir. Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 başlığı altında da benzer bir durumdan söz etmiştik. Banka için verimli ve seçkin bir müşteri olmanız halinde Vakıfbank pos taksit oranlarında da iyileştirme yapılması mümkündür. Dolayısıyla bankada ne kadar çok para tutarsanız, kredi kartı, ek hesap, kredi, bireysel emeklilik, sigorta ve benzeri ürünleri ne kadar çok kullanırsanız verimlilik ortalamanız da o kadar artacaktır. Böylece daha uygun Vakıfbank pos oranlarından faydalanmanız mümkün hale gelecektir.

Vakıfbank Taksitli Pos Komisyon Oranları 2021

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları 2021 Güncelleme       

Şimdi de Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 güncelleme işlemlerine bir göz atalım. Eğer mevcut durumda kullandığınız pos cihazı Vakıfbank’a aitse oranlarda artış yaşandıktan sonra muhtemelen pos çalışma koşullarınız otomatik olarak güncellenmiştir. Eğer yukarıdaki listelerde yer alan oranlar, mevcut kullanmakta olduğunuz pos oranlarından düşükse Vakıfbank pos komisyon oranı güncelleme işlemi için şubenizle iletişime geçmeli ve pos oranlarınızın revize edilmesini sağlamalısınız.

Mevcut durumda kullandığınız pos cihazı başka bir bankaya aitse ve Vakıfbank pos cihazı almak istiyorsanız önünüzde birkaç seçenek olacaktır. Dilerseniz mevcut posunuzu kullanmaya devam ederken ek olarak Vakıfbank pos başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumda birden fazla pos cihazınız olacaktır. Eğer maliyet konusunda bir sıkıntınız olmayacaksa bu şekilde farklı kart tiplerine taksit yapabilme imkânınız da olacaktır. Aksi takdirde eski pos cihazınızı iptal ettirerek Vakıfbank pos cihazı başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR YAZ