• YARIM ALTIN
  1.729,00
  % 0,75
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3450
  % 0,51
 • € EURO
  10,8683
  % 0,35
 • £ POUND
  12,8856
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  1,4616
  % 0,33
 • РУБ RUBLE
  0,1315
  % 0,25
 • BITCOIN/TL
  599283,166
  % 3,80
 • BIST 100
  1.432,48
  % 0,18

Vakıfbank POS Komisyon Oranları 2020

Vakıfbank POS Komisyon Oranları 2020

Vakıfbank POS komisyon oranları 2020 yılı için güncellendi. Bu yazımızda Vakıfbank POS oranları, Vakıfbank POS destek hattı, Vakıfbank POS cihazı başvurusu, Vakıfbank POS ücretleri gibi konularda ihtiyacınız olan bilgileri bulabileceksiniz. Vakıfbank POS komisyon oranları ve şartları değiştikçe sayfamız güncellenecektir.

Vakıfbank POS Oranları 2020

Vakıfbank POS oranları 2020 yılı takvimi belirlendi. Banka, müşterilerinin mevcut verimliliğine göre POS komisyon oranları sistemine geçiş yaptı. Buna göre Vakıfbank’ ta bulunan hesap verimliliği, kredibilite ve bankacılık ürünleri kullanımınıza göre size özel bir Vakıfbank POS komisyon oranı sunulmakta. Vakıfbank POS oranları 2020 yılı için %1,20’den başlıyor. Hesap verimliliğiniz yüksekse Vakıfbank POS oranı için daha uygun bir oran da sunulabilir. Bu hususta daha detaylı bilgi alabilmek adına dilediğiniz bir Vakıfbank şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank POS taksit oranları da tek çekim oranları gibi müşteri nezdinde belirlenmekte. Vakıfbank POS taksit komisyon oranları ile ilgili bilgi almak için de şubenize başvurabilirsiniz.

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları 2021

Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 güncellemesi, pos komisyon oranları ile alakalı  araştırma yapan, ilk defa pos alacak ya da mevcut pos cihazını değiştirecek olan herkesi yakından ilgilendirmekte. Vakıfbank pos komisyon oranları ile alakalı daha önce hazırlamış olduğumuz içerikleri güncellemenin vakti geldi. Sizlere sunacağımız Vakıfbank pos komisyon oranları 2021 listesi ile birlikte güncel pos oranları konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bu içeriğimizde Vakıfbank pos oranları 2021 listesinin yanı

İlgili İçerik

Vakıfbank POS Hangi Kartlara Taksit Yapıyor?

Vakıfbank POS cihazıyla hangi kartlara taksit yapılır ve Vakıfbank POS hangi kartlara taksit yapıyor? soruları oldukça merak edilmekte. Zira Vakıfbank’ ın POS altyapısı olarak World’ ü kullanıyor olması, Vakıfbank POS cihazı hangi kartlara taksit yapıyor? sorusunda bazı karışıklıklara yol açmakta. Vakıfbank POS cihazı tüm World özellikli kredi kartlarına taksit yapmaz. Sadece Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarına taksitli işlem uygulanabilir. Örneğin; Albaraka Türk kredi kartıyla Vakıfbank POS cihazından taksit yapılır mı? sorusunun yanıtı hayırdır. Albaraka Türk ve Vakıfbank arasında bir protokol bulunmadığından Albaraka kartıyla Vakıfbank POS cihazından taksit yapılmamaktadır. Benzer şekilde Vakıfbank kredi kartıyla Albaraka POS cihazından da taksit yapılmayacaktır.

Vakıfbank POS Hangi Kartlara Taksit Yapıyor
Vakıfbank POS Hangi Kartlara Taksit Yapıyor?

Vakıfbank POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşletmeler tarafından merak edilen bir diğer soru da Vakıfbank POS cihazı başvurusu nasıl yapılır? şeklinde. Vakıfbank POS başvurusu yapmak için hesabınız bulunuyorsa ana hesabınızın olduğu şubeye başvurabilirsiniz. Eğer Vakıfbank hesabınız bulunmuyorsa size en yakın ve işlemlerinizi en rahat yapabileceğiniz şubeye giderek Vakıfbank POS cihazı başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank POS Başvurusu Nasıl Yapılır
Vakıfbank POS Başvurusu Nasıl Yapılır?

POS Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Vakıfbank

Pos başvurusu için gerekli belgeler Vakıfbank için şu şekildedir;

Vakıfbank POS başvurusu için gerekli evraklar şahıs işletmeleri için; vergi levhası, şahıs işletmesinin sahibine ait T.C kimlik kartı (ya da nüfus cüzdanı) ve noter tasdikli imza beyannamesi

Vakıfbank POS başvurusu için gerekli evraklar şirketler için; Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi (ortaklık bilgisinin yer aldığı nüshası), vergi levhası, imza sirküleri, varsa noter tasdikli vekaletname, şirket yetkilisinin T.C kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı

Pos başvurusu için gerekli evraklar Vakıfbank şubesine ibraz edilerek başvuru yapılabilir.

Vakıfbank POS Arıza Destek Hattı

POS cihazıyla ilgili yaşayacağınız sorunlarda Vakıfbank POS müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Vakıfbank POS destek hattına 0212 473 60 54 üzerinden ulaşabilirsiniz. Vakıfbank POS arıza destek hattını arayarak POS cihazınızla ilgili yaşadığınız arızaları anında bildirebilirsiniz. Uzaktan yardım yoluyla çözülebilecek hatalarda size en iyi destek sunulacaktır. Arızanın uzaktan giderilememesi durumunda Vakıfbank POS arıza hattı aracılığıyla işletmenize destek ekibi gönderilir. Vakıfbank POS çağrı merkezine 444 0 724 ve 0850 222 0 724 numaralarından da bağlanabilirsiniz.

Vakıfbank POS Arıza Destek Hattı
Vakıfbank POS Arıza Destek Hattı

Vakıfbank POS Kampanyaları 2020

Vakıfbank POS kampanyaları 2020 yılında her ay World kart kullanıcıları için revize ediliyor. Beyaz eşya, mobilya, turizm, eğitim, otomotiv ve inşaat sektörü başta olmak üzere hemen her sektörde yararlanabileceğiniz Vakıfbank POS kampanyaları mevcut. Artı taksit, ekstra World puan kazanma şansı gibi kampanyalar her hafta tarafınıza SMS olarak bildiriliyor.

Vakıfbank POS Kampanyaları 2020
Vakıfbank POS Kampanyaları 2020

Vakıfbank Sabit POS Cihazı

Vakıfbank sabit pos cihazı, telefon ve elektrik hattı ile kullanılmaktadır. Vakıfbank POS masrafları içerisinde en düşük masraflı POS cihazı olarak yer alan Vakıfbank masaüstü POS cihazı, özellikle yerel işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eğer POS cihazının işletmenizde fiziki olarak bulunması yeterliyse Vakıfbank sabit POS cihazı kullanmanızı tavsiye ederiz. Vakıfbank sabit pos komisyon oranları, bankanın uyguladığı standart pos oranları ile aynı düzeydedir.

Vakıfbank IP/ADSL Pos

Vakıfbank IP pos veya Vakıfbank ADSL pos olarak bilinen bu cihaz, internet bağlantısı aracılığıyla kullanılmaktadır. İnternet bağlantısının yeterli olduğu ortamlarda sabit pos cihazından çok daha hızlı çalışır ve bu açıdan müşteri memnuniyeti sağlar.

Vakıfbank POS Cihazı
Vakıfbank POS Cihazı

Vakıfbank Mobil POS Cihazı

SIM kart aracılığıyla kullanılabilen Vakıfbank mobil POS cihazı, seyyar POS cihazına ihtiyaç duyan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlandı. Özellikle ev ya da işyerlerine sipariş usulü ile çalışan işletmelerin kullanabileceği türde tasarlanan Vakıfbank seyyar pos cihazı, kullanım oranı açısından en çok tercih edilen POS türleri arasında yer alıyor. Vakıfbank mobil pos ücreti, standart pos ücretiyle birlikte SIM kart ücretini de kapsıyor. Vakıfbank mobil pos komisyon oranları, banka tarafından belirlenmekte olup müşteri nezdinde değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank Yazarkasa POS Cihazı

Vakıfbank ÖKC pos olarak da bilinen (Ödeme Kaydedici Cihaz) Vakıfbank yazarkasa POS, güncel yasa gereği yazarkasa kullanması zorunlu olan işletme ve şirketlere yönelik bir POS hizmeti. Banka dışında alacağınız yazarkasa cihazınızın Vakıfbank POS ile entegre edilmesi yoluyla kullanılabilmektedir. Vakıfbank yazarkasa pos komisyon oranları müşterilerin hesap verimliliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Vakıfbank yazarkasa pos ücreti ise yazarkasa markasına göre değişkenlik gösterir. Bu hususta şubenizden bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Mail Order POS Cihazı

Kredi kartı ya da banka kartının POS cihazı ile farklı bir yerde bulunması durumunda söz konusu kart ile POS cihazı üzerinden işlem yapılmasını sağlayan Vakıfbank mail order POS, özellikle turizm, eğitim ve konaklama firmaları tarafından tercih edilmektedir. Üst düzey güvenlik sistemleriyle kullanılabilen Vakıfbank mail order pos cihazı, diğer Vakıfbank POS cihazlarına nazaran daha masraflıdır. Yalnızca mail order pos cihazına ihtiyaç duyan firmalar tarafından kullanılması tavsiye edilir.

YORUMLAR YAZ