• YARIM ALTIN
  1.721,00
  % 0,40
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3131
  % 0,19
 • € EURO
  10,8543
  % 0,24
 • £ POUND
  12,8674
  % 0,22
 • ¥ YUAN
  1,4583
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,1314
  % 0,13
 • BITCOIN/TL
  595723,146
  % 2,15
 • BIST 100
  1.429,85
  % 0,86

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları 2021

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları 2021

Türkiye Finans pos komisyon oranları 2021 yılı için güncellendi. Türkiye Finans pos komisyon oranları 2020 başlıklı yazımızda sizlere bankanın bir önceki yıl pos müşterilerine sunduğu oranları vermiştik, 2021 yılında birçok bankanın oranlarında revizeye gitmesinin ardından Türkiye Finans pos komisyon oranları da değişti. Sitemizi yakından takip edenler, bankaların pos komisyon oranları ile alakalı paylaşımlarımızda oranların genel olarak arttığını görmüştür. Türkiye Finans pos oranları da bu kapsamda bir önceki yıla göre artmış oldu.

Türkiye Finans pos masrafları da pos komisyon oranları gibi 2021 yılında artış gösterdi. Türkiye Finans mobil pos ücretleri, sabit pos ücretleri, kayıp pos bedeli, pos arıza bedeli gibi özel ücretler, 2020 yılına göre daha yüksek seviyelerde seyretmekte.

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları Ertesi Gün

Türkiye Finans pos komisyon oranları ertesi gün için %1,60 olarak uygulanmakta. Türkiye Finans pos başvurusu yaptığınızda çalışma koşulları bu oran üzerinden başlatılıyor. Yani bu bankaya ilk defa pos başvurusu yapacak biri Türkiye Finans ertesi gün pos komisyon oranı olarak %1,60 ile başlar. Diğer bankalar gibi Türkiye Finans Katılım Bankası da verimli müşterilerine daha iyi oran verebilmekte. Aşağıdaki şartları sağlamanız durumunda Türkiye Finans pos komisyon oranı daha düşük seviyelere çekilebilecektir. Türkiye Finans ertesi gün pos komisyon oranını düşürmek için bu seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

 • Bankanın kredi kartı, ATM kartı, cari hesap, katılım hesabı gibi ürünlerini kullanarak,
 • Hesabınızda 50.000 TL ya da muadili döviz tutarında para bulundurarak,
 • Pos ile yaptığınız işlemler sonrasında hesabınıza geçen parayı en az birkaç gün çekmeyerek,
 • Bankanın çek, teminat mektubu, ticari kart, bireysel emeklilik, sigorta, ticari kredi, bireysel kredi gibi diğer kobi ürünlerini kullanarak,
 • Cari ya da vadeli hesap verimliliğini arttırmak kaydıyla pos cihazınız üzerinden daha çok işlem alarak, Türkiye Finans pos komisyon oranlarının size özel düşürülmesini sağlayabilirsiniz.
Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları 2021

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları Blokeli

Türkiye Finans pos komisyon oranları blokeli olarak da kullanılabilir. Türkiye Finans blokeli pos gün sayısı, yeni müşteriler için 38-40 gün arasında uygulanmakta. Şöyle ki ilk defa pos kullanıp blokeli pos cihazı başvurusu yaparsanız size sunulacak blokeli pos gün sayısı 38-40 gün arasında bir değere sahip olacaktır. Türkiye Finans pos komisyon oranları ertesi gün olarak sunduğumuz bir önceki başlıkta pos komisyon oranını düşürmek için yapabileceklerinizden söz etmiştik. Tüm bu şartlar, Türkiye Finans pos bloke gün sayısı için de geçerli. Banka için verimli bir müşteri haline geldiğinizde ya da diğer bankacılık ürünlerini de kullandığınızda pos bloke gün sayısı revize edilebilir.

Türkiye Finans Pos Destek Hattı

Türkiye Finans pos destek hattı numarası 0850 222 22 44’ dür. Türkiye Finans pos müşteri hizmetleri için cep telefonunuzdan ya da sabit telefonlardan Türkiye’nin her yerinden 0850 222 22 44’ ü aramanız yeterli olacaktır. Türkiye Finans pos arıza telefon numarası için de aynı numarayı arayabilirsiniz. Türkiye Finans pos destek hattı ile aşağıdaki işlemlerin tamamını ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans pos müşteri hizmetleri aracılığıyla şu işlemleri yapmak mümkündür;

 • Yeni pos başvurusu yapmak ya da var olan pos cihazı ile ilgili bilgi almak,
 • Mevcut pos komisyon oranını öğrenmek,
 • Güncel pos kampanyaları hakkında detay almak,
 • Yeni pos başvurusu yapmadan önce Türkiye Finans pos hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak,
 • Türkiye Finans pos arıza bildiriminde bulunmak,
 • Türkiye Finans pos iptal talebinde bulunmak,
 • Türkiye Finans pos destek hizmetlerinden yararlanmak,
 • Uzaktan yardım ile pos arızalarını gidermek,
 • İlave pos istemek ya da mevcut pos cihazının parametre ayarlarını güncellemek.

Yukarıdaki işlemlerin tamamı ve daha fazlası için Türkiye Finans pos iletişim numarasını aramanız ve sorununuzu bildirmeniz yeterlidir. Türkiye Finans pos cihazına uzaktan bağlanarak çözüm alınabilmesi durumunda ilgili arıza anında giderilecektir. Aksi takdirde Türkiye Finans pos destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda ilgili görevli işyerinize gelerek Türkiye Finans pos arıza talebinize göre incelemede bulunacak, gerekirse pos cihazınızı yenileyecektir.

Türkiye Finans Pos Destek Hattı

Türkiye Finans Pos Ücretleri

Türkiye Finans pos ücretleri ya da başka bir ifade ile Türkiye Finans pos masrafları, pos türüne ve özelliklerine göre farklı kalemlerden oluşabilir. Türkiye Finans pos ücretleri denince aklınıza ilk olarak komisyonlar geliyorsa Türkiye Finans pos komisyon oranlarının %1,60 olduğunu, Türkiye Finans blokeli pos gün sayısının ise 38 ile 40 gün arasında değiştiğini belirtmiştik. Bunların yanı sıra mobil poslar için aylık ortalama 75 TL pos ücreti alınmakta. Türkiye Finans pos ücretlerinden bir diğeri olan sabit pos ücreti ise aylık 40 TL. Türkiye Finans yazar kasa pos ücreti de yine 40 TL olarak aylık olacak şekilde tahsil ediliyor.

Türkiye Finans Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans pos başvurusu öncesinde istenen evraklarla alakalı birkaç bilgi sunalım. Türkiye Finans pos başvurusu için gerekli evraklar, diğer bankalar tarafından da talep edilen standart evraklardır; bu sebeple daha önce yayınlamış olduğumuz Pos Başvurusu İçin Gerekli Evraklar başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Yazı üzerine tıklayarak Türkiye Finans pos başvurusu için gerekli evraklar içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans pos başvurusu yapmak için şubeye gitmeniz ya da Türkiye Finans pos iletişim numarasını aramanız gerekmekte. Türkiye Finans pos destek hattı olan 0850 222 22 44 ‘ü aradığınızda başvurunuz alınır ve en yakın şubeye bildirilir. Türkiye Finans pos destek numarası üzerinden yapılan bildirim sonrasında şube yetkilileri ziyaretinize gelir. Daha sonra pos başvurusu alınarak süreciniz devam ettirilir.

Türkiye Finans pos komisyon oranları 2021

Pos başvurusu yapmak için herhangi bir Türkiye Finans şubesine gitmeniz de yeterli olacaktır. Bu bankada aktif bir hesabınız varsa ana şubenize gitmeniz gerekir, eğer daha önce hesabınız yoksa ya da artık hesabınızın olduğu ilde ikamet etmiyorsanız size en yakın şubeye giderek de Türkiye Finans pos başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru evrakları alındıktan sonra Türkiye Finans pos cihazı, ortalama 2 gün içerisinde iş yerinize getirilir. Türkiye Finans pos kurulumu, bizzat cihazınızı iş yerinize getiren ekipler tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

Türkiye Finans Pos Başvuru Şartları

Türkiye Finans pos başvuru şartları da tıpkı başvuru esnasında istenen evraklar gibi diğer bankalar için de geçerlidir. Öncelikle mutlaka vergi levhası sahibi olmanız gerekmekte. Eğer şahıs şirketiniz varsa doğrudan kendiniz pos başvurusu yapabilirsiniz. Tüzel kişiliği bulunan limited ve anonim gibi şirketlerde ise pos başvurusu yapmak için yetkinizin olması gerekmektedir.

Türkiye Finans pos cihazı, bonus altyapısını kullanmaktadır. Dolayısıyla Türkiye Finans üye işyeri olarak da hizmet vermek istiyorsanız Türkiye Finans bonus pos cihazı kullanmanız gerekir. Bu durumda bonus kartlara taksit de yapabilir, böylece cironuzu daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Bonus kart dışındaki kredi kartlarına ise Türkiye Finans bonus pos cihazı ile taksit yapılamayacaktır. Eğer taksitli işleme yönelik bir faaliyetiniz bulunmuyorsa standart pos cihazı kullanmanız yeterli olacaktır. Başvuru esnasında bu talebinizi doğrudan müşteri temsilcinize iletebilirsiniz. Ayrıca Türkiye Finans internet ya da mobil bankacılık şifresi de almanızı tavsiye ederiz. Böylece pos ile alakalı ödeme bilgilerine şubeye gitmeden ulaşabilirsiniz. Yine dilerseniz Türkiye Finans pos müşteri hizmetleri üzerinden de gerekli bilgileri alabilirsiniz

YORUMLAR YAZ