• YARIM ALTIN
  1.720,00
  % 0,57
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3218
  % 0,29
 • € EURO
  10,8680
  % 0,36
 • £ POUND
  12,8761
  % 0,27
 • ¥ YUAN
  1,4591
  % 0,16
 • РУБ RUBLE
  0,1314
  % 0,18
 • BITCOIN/TL
  594662,626
  % 2,71
 • BIST 100
  1.429,85
  % 0,86

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu

Bankacılık sektörümüzün lokomotiflerinden biri olan Türkiye İş Bankası, kredi seçenekleriyle müşterilerine her alanda büyük kolaylıklar sağlıyor. İş Bankası anında kredi hizmeti, bu seçenekler arasında en çok dikkat çekenlerden biri. İş Bankası anında kredi başvurusu yaparak sadece 10 dakika içerisinde kredi çekebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için İş Bankası’nda hesabınızın olması ve internet ya da mobil bankacılık hizmetlerinden birini kullanıyor olmanız yeterli. İş Bankası hızlı kredi olarak da bilinen bu sistem, diğer bankalarla kıyaslandığında bireylere ciddi avantajlar sağlamakta.

İş Bankası anında kredi başvurusu yaparak 50.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Üstelik anında kredi uygulamasına özel faiz oranları ve 60 aya kadar vade seçeneği de cabası.

İş Bankası Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizlere İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvuru süreci hakkında bazı önemli bilgiler sunacağız. Eğer İşCep mobil ya da Türkiye İş Bankası bireysel internet bankacılığı şifreniz yoksa bu şifreleri temin etmenizi öneririz. Şifrenizi şubeden ya da müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Ayrıca İşCep ve İş Bankası internet bankacılığı uygulamalarında yer alan ‘’Şifremi Unuttum’’ fonksiyonunu kullanarak da İşCep şifrenizi alabilirsiniz.

İşCep mobil uygulaması ya da internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra menü çubuğundan sırasıyla Krediler >> Anında Kredi Başvurusu adımlarını izleyin. Açılan sayada talep ettiğiniz kredi tutarı, vade ve ilk taksit tarihini belirleyin. Devam tuşuna basıp ilerledikten sonra kredi türü seçiminizi yapın. Kredi hesaplamanızı yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizin isteneceği yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada çalışma durumu, aylık gelir ve ikamet tipi gibi bilgileri eksiksiz ve doğru olacak şekilde doldurunuz ve devam tuşuna basınız. Son olarak başvuru bilgilerinizi kontrol edebileceğiniz bir ekrana yönlendirileceksiniz. Kredi bilgilerini onaylamanız durumunda alt kısımda yer alan ‘’Başvur’’ butonuna basabilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda varsa dosya masrafı ve sigorta tutarı düşüldükten sonra kalan tutar hesabınıza aktarılacaktır. İş Bankası bireysel internet bankacılığından aynı işlemleri Kredilerim >> Anında Kredi adımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Anında kredi başvurusu yapmak için İş Bankası ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Bankamatikte Daha Fazlası seçeneğini tuşladıktan sonra Anında Kredi ve Anında Ek Hesap seçeneğini tercih ederek kredi başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda ATM’den çekim için tanımlanan limit dahilinde kredinizi hemen nakit olarak çekebilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası hızlı kredi başvurusu yapmak için yukarıda da belirttiğimiz gibi İşCep mobil ya da İş Bankası bireysel internet bankacılığı kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Bu şifrelerden birine sahip değilseniz İş Bankası hızlı kredi başvurusu yapmak için İş Bankası bankamatiklerini de kullanabilirsiniz. Bu yöntemle kullanabileceğiniz kredi üst limiti 50.000 TL olup maksimum kredi vadesi de 60 aydır. Ayrıca otomatik kabul söz konusu olmadığında banka tarafından hesabınızın bulunduğu şubeye ya da size en yakın İş Bankası şubesine yönlendirilebilirsiniz. Kredi işlemlerinizi sürdürmek istiyorsanız başvurunuzun devamıyla ilgili işlemlerinizi şube kanalıyla gerçekleştirmeniz mümkün.

İş Bankası Anında Kredi Şartları

İş Bankası anında kredi hizmetinden yararlanmak için kredi, kredi kartı ve ek hesap ödemelerinizi düzenli olarak yapıyor olmanız gerekir. Bu doğrultuda oluşan kredi notunuzun en az 1200 seviyesine gelmesi şarttır. Toplamda ödediğiniz kredi taksit tutarı ile gelir düzeyinize bağlı olarak kredi notunuzun daha yüksek olması da beklenebilir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse İş Bankası anında ihtiyaç kredisi başvurunuzun olumlu sonuçlanma olasılığı da o kadar yüksek olacaktır.

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası’nın kredi hizmetleri arasında en çok merak edilenlerden biri de İş Bankası kefilsiz ihtiyaç kredisidir. İş Bankası kefilsiz kredi hizmeti de anında kredi başvuru kanalları üzerinden gerçekleşmektedir. Bu kanallar üzerinden yapacağınız başvurularda kefil istenmemekte; hatta gelir belgesine dahi ihtiyaç duyulmamaktadır. İş Bankası’nın istediği kredi notu şartını sağlamanız durumunda kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, ihtiyaçlarınızı bu şekilde hızlı bir biçimde karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ