• YARIM ALTIN
  1.739,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  9,4984
  % 0,18
 • € EURO
  11,0616
  % 0,11
 • £ POUND
  13,1138
  % 0,06
 • ¥ YUAN
  1,4904
  % 0,24
 • РУБ RUBLE
  0,1347
  % 0,67
 • BITCOIN/TL
  559669,657
  % -3,86
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Hemen Kredi Veren Bankalar 2020

Hemen Kredi Veren Bankalar 2020

Teknolojik gelişmelerin bankacılıktaki en önemli etkileri arasında yer alan anında kredi hizmetleri, hemen kredi veren bankalar ve bu bankaların anlık kredi hizmetlerinin ön plana çıkmasını sağlıyor. Artık elinizde sayısız evrakla banka şubesinde sıra beklemenize ve kredinizin onaylanması için saatlerce dil dökmenize gerek yok. En hızlı kredi veren bankalar sayesinde kredi tahsisinizi saatler yerine dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Peki, hemen kredi veren bankalar hangileri? En hızlı kredi veren bankalar hangileri? Bankalar en hızlı nasıl kredi verir? Bu soruların yanıtları için sizlere özel bir rehber hazırladık. Buyurun bu soruların cevabını hep birlikte öğrenelim.

Hemen Kredi Veren Bankalar Hangileri
Hemen Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Hemen Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Hemen kredi veren bankalar hangileri? sorusunu yanıtlamadan önce hemen kredi başvurusunun nasıl yapılacağı üzerinde duralım. Hemen kredi başvurusu yapmak için hesabınızın olduğu bir bankanın internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı uygulamalarından birine ihtiyacınız var. İnternet bankacılığı girişi için bankanızın resmi web sitesinde yer alan bireysel internet şubesi veya bireysel internet bankacılığı menülerini kullanabilirsiniz. Telefon bankacılığı için bankanızın müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Mobil bankacılık için de AppStore ya da Google Play Store mağazalarından ilgili kredi kuruluşunun mobil uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Mobil bankacılık uygulamaları, cep telefonu dışında tabletlerden de kullanılabilmektedir. Hızlı kredi başvurusu kanallarından söz ettikten sonra bir de hızlı kredi başvurusu alan bankalara bir göz atalım.

Enpara Anında Kredi Başvurusu

Enpara.com, QNB Finansbank’ın sanal bankacılık iştiraki olarak bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yaptı ve bu hızını arttırarak sektördeki temel kredi uygulamalarından biri haline geldi. Enpara hızlı kredi servisi sayesinde kredi işlemlerinizi yalnızca dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için ilk olarak Enpara hesabınızın olması gerekmekte. Mevcut durumda Enpara hesabınız yoksa hemen Enpara.com adresine giriş yaparak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ana sayfada yer alan ‘’Enparalı Ol’’ bağlantısını kullanarak Enpara üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Enpara üyelik başvurusu esnasında sizden bazı temel bilgiler istenecektir. Bu bilgileri sisteme kaydettikten sonra enpara üyelik başvurunuz tamamlanır ve banka yetkilisi belirleyeceğiniz bir adrese gelerek başvuru için gerekli imzaları alır. Enpara bankamatik kartı ve internet şifresi, üyelik sonrasında tarafınıza iletilecektir. Alacağınız enpara internet şifresi ile dilerseniz web site üzerinden, dilerseniz mobil uygulamadan hesabınıza girebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra ana menüden Krediler sekmesine tıklayarak Enpara hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Enpara hemen kredi başvurusu onaylandığında onaylanan kredi tutarı doğrudan enpara hesabınıza geçer. Kredinizi ATM’lerden çekebilir ya da ücretsiz bir şekilde başka bankadaki hesabınıza aktarabilirsiniz. Hemen kredi veren bankalar arasında en çok kullanılan seçeneklerin başında, diğer masrafsız bankacılık hizmetlerinin de etkisiyle Enpara gelmektedir.

Enpara Anında Kredi Başvurusu
Enpara Anında Kredi Başvurusu

CEPTETEB Hızlı Kredi Başvurusu

CEPTETEB, Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) ‘’Yeni Nesil Dijital Bankacılık’’ sloganına sahip dijital bankacılık hizmetidir. Sistem olarak Enpara ile benzer özellikler taşımaktadır. Üyelik süreci de Enpara ile aynıdır. Cepteteb.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak anında CEPTETEB’li olabilirsiniz. Üyelik sonrasında tarafınıza iletilecek şifre ile CEPTETEB anında kredi hizmetinden yararlanmanız mümkün. Yine Krediler adımından yapacağınız hızlı kredi başvurularınız anlık olarak değerlendirilecek ve uygun görülmesi halinde kredi tutarı CEPTETEB hesabınıza 5 dakika içerisinde aktarılacaktır. Hemen kredi veren bankalar arasında yoğun bir kullanıma sahip olan CEPTETEB, başvuru sayısı açısından da listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank anında kredi hizmetinden faydalanabilmek için ilk olarak Vakıfbank hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hesap açarken mutlaka internet şifresi talebinde bulunmalı, daha sonra kredi başvurusunda bulunabilmek için Vakıfbank Mobil ya da internet bankacılığı hesabınıza giriş yapmalısınız.

Vakıfbank mobil ya da Vakıfbank internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ana menüde yer alan ‘’Başvurular’’ adımından ‘’Hızlı Kredi Başvurusu’’ sekmesine tıklayabilir, Vakıfbank anında kredi başvurusunu bu yolla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank anında kredi başvurusu ortalama 5 dakika içerisinde sonuçlanacaktır. Kredi başvurunuz uygun görülürse açmış olduğunuz hesaba paranız yine en geç 5 dakika içerisinde aktarılır.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu
Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası hızlı kredi başvurusu yapmak için İşCep müşterisi olmanız gerekiyor. İş Bankası hesabınız yoksa herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine giderek hesap açtırabilirsiniz, daha önce hesabınız yoksa yalnızca İşCep şifresi almanız, İş Bankası anında kredi başvuru hizmetinden faydalanmanız için yeterli olacaktır.

İşCep Mobil ya da İşCep internet bankacılığı girişi yaptıktan sonra ana menüde yer alan Krediler seçeneğini tercih etmelisiniz. Açılan menüde İş Bankası anında kredi başvurusu butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri sisteme girmeniz durumunda en geç 15 dakika içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu
İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

ING Anında Kredi Başvurusu

ING anında kredi servisi, hızlı kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biridir. ING hızlı kredi başvurusu için ilk olarak ING hesabınızın olması gerekir. Hesabınız yoksa size en yakın ING Bank şubesine giderek hesap açmalı, internet bankacılığı için şifre talebinde bulunmayı ihmal etmemelisiniz. ING Mobil şifrenizi aldıktan sonra Krediler başlığı altında yer alan ING anında kredi başvurusu sekmesini kullanarak size sunulacak kredi tekliflerine göz atabilirsiniz.

Akbank Hızlı Kredi Başvurusu

Akbank Direkt kullanıcıları, kendileri için belirlenen hazır kredi limitleri dahilinde Akbank hızlı kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Akbank anında kredi başvurusu yaptığınızda size özel otomatik bir kredi limiti tanımlandığını göreceksiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa kredi tutarı, Akbank hesabınıza havale edilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Kredinizi Akbank hesabınızdan çekebilir, bunun için bankamatik kartınızı kullanabilir veya başka bankalardaki hesaplarınıza hızlıca aktarım sağlayabilirsiniz.

Anında Kredi Şartları Nelerdir?

Hemen kredi veren bankalardan söz ettikten sonra bir de anında kredi şartları nelerdir? sorusunu yanıtlayalım. Hemen kredi veren bankalar, bu hizmetin sunumu esnasında gerekli olmadıkça gelir belgesi ya da kefil talep etmezler. Başvurunuz ya anında onaylanır ya da daha özel şartlarda değerlendirilmesi adına şubeye yönlendirilirsiniz. Anında kredi şartlarının başında kredi notunun belirli bir seviyede olması gelir. Hemen kredi veren bankaların tamamı, bu hizmeti KKB skoruna göre verirler. Dolayısıyla kredi notunuz yüksek değilse hemen kredi başvurunuzun reddedilme olasılığı yüksektir. Bu durumda ya şubeye yönlendirilirsiniz ya da doğrudan ret cevabı alırsınız.

YORUMLAR YAZ
 • goxum1 sene önce
 • İng bank anında esnek kredi hesap başvurumu onaylamıştı kredi konusunda ise garanti bankası çok incelemeden hızlı onay yapıyor