• YARIM ALTIN
  1.727,00
  % 0,63
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3453
  % 0,53
 • € EURO
  10,8661
  % 0,33
 • £ POUND
  12,8850
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  1,4610
  % 0,30
 • РУБ RUBLE
  0,1315
  % 0,26
 • BITCOIN/TL
  597483,726
  % 3,50
 • BIST 100
  1.432,32
  % 0,17

Halkbank Temel ihtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank Temel ihtiyaç Kredisi Başvurusu

3 kamu bankasının ortak hizmeti olarak vatandaşlara sunulan temel ihtiyaç kredisi başvuruları tüm hızıyla devam etmekte. Sizlere rehber olması adına Halkbank temel ihtiyaç kredisi detaylarını sunacak ve Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacağız. Bu yazımızda Halkbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama, Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sonucu öğrenme gibi soruların yanıtlarına ulaşacaksınız.

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabı gayet açık. Halkbank şubelerinden, ATM’lerinden, müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılık uygulamasından ve Halkbank resmi web adresinden temel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK başvurunuzu kolayca başlatabilirsiniz.

Açılan sayfada sizden bazı temel bilgiler istenecek. İlk olarak kredi tutarı ve kredi vadesini belirlemeniz gerekmekte. Maksimum 10.000 TL kredi başvurusunda bulunmak için 7-36 ay arası taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. İlk sayfada kredi tutarı ve vadesini belirledikten sonra hesapla butonuna basmanız gerekiyor. Bir sonraki sayfada geri ödeme planınızı inceleyebilirsiniz. 36 ay vade ile 10.000 TL Halkbank kredi başvurusu yaptığınızda aylık taksit tutarınızın 376,33 TL olduğunu göreceksiniz. Belirleyeceğiniz tutar ve vadeye bağlı olarak aylık ödeyeceğiniz tutar da değişkenlik gösterecektir. Bu örnekte toplam geri ödeme tutarı ise 11.290 TL’dir.

Ödeme planını kabul etmeniz durumunda hemen alt kısımda yer alan Devam butonuna basabilirsiniz. Akabinde açılan sayfada T.C kimlik numaranızla cep telefonu numaranızı sisteme girmeniz gerekiyor. Cep telefonu numarasının şahsınıza ait olması son derece önemli, zira bu bilgileri girip Devam butonuna bastıktan sonra cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Açılan sayfada gelen kodu gireceğiniz bir alan oluşacaktır. Kodu ilgili alana girdikten sonra sizden istenen diğer bilgileri de girerek Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvurusu işleminiz sonuçlanacaktır.

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Halkbank destek kredisi şartlarının başında hane halkı toplam gelirinin 5.000 TL ve altında olması geliyor. Aynı evden sadece bir kişinin  başvuru yapması gerekiyor. Kredi notu en yüksek olan kişinin başvuru yapması daha makul olacaktır. Böylece kredi talebinizin olumlu sonuçlanma olasılığını arttırmış olursunuz.

Halkbank temel ihtiyaç kredisi faiz oranı diğer kamu bankalarında olduğu gibi %0.49 olarak belirlenmiş durumda. Vade olarak da en fazla 36 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Kredi ödemeleri 6 ay sonra başlıyor ve ödemelerinizi doğrudan hesabınızdan yapabiliyorsunuz.

Halkbank Temel ihtiyaç Kredisi Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Halkbank temel ihtiyaç kredisi başvuru sonucu ortalama 1 ile 5 iş günü içerisinde başvuruda belirlediğiniz cep telefonu numaranıza gelecektir. Kredi başvurunuz olumlu karşılanırsa şubeye giderek ya da ATM cihazlarını kullanarak kredinizi nakit şeklinde alabilirsiniz. Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı kullanıyorsanız EFT yoluyla başka bankada bulunan hesabınıza da aktarabilirsiniz.

Çok fazla başvuru yapıldığından Halkbank temel ihtiyaç kredisi sorgulama işlemlerinin sıkça yapıldığını görüyoruz. Halkbank temel ihtiyaç kredisi sonucu için Halkbank müşteri hizmetlerini arayabilir, dilerseniz şubeye giderek de başvurunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Halkbank, kredi taleplerini dilediği şekilde değerlendirme hakkına sahiptir.

YORUMLAR YAZ