• YARIM ALTIN
  1.738,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  9,4968
  % 0,17
 • € EURO
  11,0596
  % 0,10
 • £ POUND
  13,1156
  % 0,13
 • ¥ YUAN
  1,4904
  % 0,24
 • РУБ RUBLE
  0,1347
  % 0,65
 • BITCOIN/TL
  558067,554
  % -3,80
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

Halkbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?

Halkbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?

İçinde bulunduğumuz şu günlerde Halkbank kredi erteleme nasıl yapılır? tarzında sorularla sıkça karşılaşmaktayız. Kredi verme konusunda en bonkör bankalardan biri olan Halkbank’ın çok sayıda kredili müşterisinin bulunması, bu tarz soruları kaçınılmaz kılmakta. Sizlere kredi taksitlendirme konularında yardımcı olmak amacıyla Halkbank kredi erteleme nasıl yapılır? Halkbank kredi öteleme şartları nelerdir? Halkbank kredi erteleme faiz oranı nedir? gibi soruların cevaplarını açık bir biçimde sunacağız. Yazımızın tamamını dikkatli bir şekilde okuyarak bu konularla ilgili aklınızdaki soru işaretlerini tamamen giderebilirsiniz.

Halkbank Kredi Erteleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi erteleme başvurusu yapmak için direkt olarak şubeye gidebilirsiniz; fakat bunun için şubeye gitmenize gerek yok. Dilerseniz Halkbank internet bankacılığı ve cep telefonu uygulaması ile de bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Bu uygulamalardan birine giriş yaptıktan sonra Kredi > Bireysel Kredi sekmesine ulaşmanız gerekmekte. Sonrasında açılan sayfada Kredi Erteleme seçeneğini kullanarak Halkbank kredi erteleme başvurusunda bulunabilirsiniz. Talepleriniz banka tahsis mercii tarafından en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Halkbank kredi erteleme SMS bilgisi tarafınıza ulaştıktan sonra mobil ve internet bankacılık hesabınızdan yeni ödeme planınıza göz atabilirsiniz. Erteleme taleplerinizi 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Müşteri Hizmetleri’nden de yapabilirsiniz.

Covid-19 önlemleri kapsamında hazırlanan ekonomi destek programlarına en uyumlu şekilde uyan Halkbank, müşterilerinin taleplerini hassas bir şekilde değerlendirmekte ve onlar için en uygun planı oluşturmakta. Kredinizi Halkbank’ tan kullandıysanız erteleme taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz. 3 aya kadar öteleme hakkından yararlanarak içerisinde bulunduğumuz bu zor günleri bir nebze olsun rahat atlatma şansınız olacak.

Halkbank Kredi Erteleme Başvurusu

Halkbank Kredi Erteleme Şartları

Erteleme işlemlerinden yararlanabilmek için kredinizi 25 Mart 2020’den önce kullanmış olmanız gerekiyor. Bu tarihten sonra kullanılan krediler için öteleme yapamıyorsunuz. Bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi, şuan için bireysel krediler arasında öteleme yapabileceğiniz kredi türleri arasında yer almakta. Ayrıca ek hesap erteleme işlemleri için de talebinizi iletebilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Erteleme

Halkbank ihtiyaç kredisi erteleme işlemleri için 0850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini arayabilir, ayrıca şubeye giderek de işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Daha kolay şekilde kredi ertelemesi yapabilmek adına Halkbank mobil ve internet bankacılığı servislerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yapmak istediğiniz işlem Halkbank ihtiyaç kredisi ertelemesi ise taksitlerinizi 3 aya kadar erteleme hakkınız olduğunu belirtmemizde fayda var. Ötelenecek taksitlerin diğer taksitlere dağıtımıyla birlikte bu hakkınızdan yararlanabiliyorsunuz.

Halkbank Konut Kredisi Erteleme

Konut kredisi kullanan Halkbank müşterilerinin aklındaki Halkbank konut kredisi erteleme nasıl yapılır? sorusu da sıklıkla dile getirilmekte. Halkbank konut kredisi borcunu ertelemek için bir üst başlıkta sunmuş olduğumuz yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. İşlevsel olarak Halkbank konut kredisi erteleme işlemleri de ihtiyaç kredisi erteleme işlemlerinde olduğu gibidir.

Halkbank Konut Kredisi Erteleme

Halkbank Taşıt Kredisi Erteleme

Halkbank taşıt kredisi erteleme işlemleri çağrı merkezi, mobil bankacılık, şube ve internet bankacılığı kanallarının kullanımıyla mümkün. Krediler alanında yer alan bireysel krediler sekmesinde ilgili kredinizi seçtikten sonra Kredi Erteleme butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Halkbank kredi erteleme hesaplama işlemleri sonrasında oluşacak yeni ödeme planınızı görüntüleyerek kredinizi erteleyip ertelememe konusunda son kararınızı verebilirsiniz.

Halkbank KMH Erteleme

Halkbank KMH erteleme ya da Halkbank ek hesap erteleme işlemleri için kullanabileceğiniz en basit yöntem 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Çağrı Merkezi’ni aramak olacaktır. Açık hesap faiz erteleme anonsuyla birlikte adımları takip ederek kredili mevduat hesabınızı (KMH) banka tarafından belirlenen şartlar doğrultusunda erteleyebilirsiniz. Halkbank ek hesap erteleme başvurusu yaptığınızda borcunuz için akdi faiz oranı uygulanacaktır.

Halkbank KMH erteleme işlemleri için mobil bankacılık hesabınızı da kullanmanız mümkün. Hesaplar menüsünde yer alan Açık Hesaplar sekmesini tıklayarak Halkbank açık hesap erteleme başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu işlem için internet bankacılığı servisini de kullanabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ