• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  574713,695
  % -3,02
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları 2021

Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları 2021

Merakla beklediğiniz Garanti Bankası pos komisyon oranları 2021 başlıklı yazımızı sizler için hazırladık. Bugün size Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları 2021 listemizi paylaşmış olacağız. Garanti bankası pos oranları hakkında detaylı olarak merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yazımızda bulabileceksiniz.Üretim veya hizmet satışı yapan tüm şirket sahiplerinin vazgeçilmezi hale gelen kredi kartı / banka kartı ile ödeme almak istiyorsanız Garanti pos cihazına ihtiyaç duyacaksınız demektir.Garanti Bankası pos komisyon oranları 2021 başlıklı yazımızda en doğru bilgileri sizlerle paylaşacağız ve yine aklınıza ek olarak takılan sorular olursa yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Garanti Pos Komisyon Oranları

2021 yılında diğer bankaların pos oranları gibi Garanti pos komisyon oranları da 2020 yılına göre bir artış söz konusu oldu.BKM yani ( Bankalar arası kart merkezi ) tarafından belirli aralıklar ile belirlenen kredi kartları komisyon oranları duyuru ile yapılmakta.Pos cihazları ile banka kartları veya kredi kartlarının bağlı olduğu bankalardan tahsil edilirken belli komisyon karşılığında işlem yapılmaktadır. Bu pos komisyon oranları bankalar tarafından çok büyük önem taşıyor.Çalıştığınız bankanız bu tahlilat işleminden zarar etmemek adına en az takas komisyon oranı kadar pos cihazı komisyonu almak zorunda kalır.

Bu yıl içerisinde BKM takas komisyon oranlarının yükselmesiyle birlikte bankalar pos komisyon oranlarında da yükseliş oldu.Garanti pos komisyon oranları, 2021 yılında bu sebeple biraz artış göstermiş oldu.Aşağıdaki listemizde sizler için garanti pos komisyon oranları 2021 listesini görebilirsiniz. Hangi işlemlerden ne kadar fark komisyon alındığını inceleyebilirsiniz.

 • 20.000 TL limit ile 12 ay kalma sözü verildiğinde %1,80 oranında komisyon uygulanmaktadır.
 • 15.000 TL limit ile 12 ay kalma sözü verildiğinde %2,20 oranında komisyon uygulanmaktadır.
 • 10.000 TL limit ile 12 ay kalma sözü verildiğinde %2,70 oranında komisyon uygulanmaktadır.
 • Ayrıca 5.000 TL ve 2.000 TL limit kullanımların da toplam 12 ay taahhüt şeklinde uygulamak isteyen müşterilerin sırasıyla 3,10 ve 3,20 oranında komisyon ile ödeme yaptıkları biliniyor.

Garanti Pos Oranları

Garanti pos oranları, kullanan üye işyerinin verimliliğine göre değişkenlik gösterebilir. Garanti Bankası pos komisyon oranları 2021 listemizde yer alan oranlar yeni başlayan üye iş yerleri için geçerlidir.Yani standart müşterilerdir.Eğer iş verimliliğiniz artar ve pos kullanımına yansıtabilirseniz oranlar düşüklük gösterecektir.Bunun için daha çok çalıştığınız bankanın yoğun şekilde farklı ürünlerini de kullanmaya özen gösterebilirsiniz.

 • Garanti vadeli ya da vadesiz hesabınızda para tutarak
 • Kredilerinizi Garanti Bankası’ndan (Garanti BBVA ) kullanarak
 • Garanti kredi kartı, banka kartı, internet bankacılığı, bireysel emeklilik, otomatik ödeme gibi ürünleri kullanarak
 • Ticari kredilerinizi ya da çiftçi kredilerinizi Garanti’ den kullanarak Garanti pos oranlarının size özel indirimli olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Garanti pos taksit oranları, garanti bonus üye iş yerlerini kapsamaktadır.Pos cihazınızı eğer taksitli işlemler için de kullanmak istiyorsnanız bunun için başvuru esnasında ya da standart pos cihazı aldıktan sonra şubenize taksitli pos cihazı almak istediğinizi söylemelisiniz.Standart olarak verilen garanti pos cihazları bonus özelliğe sahip değildir.Eğer pos cihazınızda taksitli olarak alışveriş imkanı sunmak istiyorsanız bonus üye iş yeri olmanız gerekmekte.Ve böylelikle bonus kartı kullanan müşterilerinize taksit imkanı sunabilir müşteri portvöyünüzü genişletebilirsiniz.

Garanti Pos Destek Hattı

Garanti pos destek hattı, pos cihazınızda yaşadığınız tüm sorunlar ile ilgili sorularınıza cevap bulabileceğiniz iletişim kurabilebilecek hizmet alanıdır.İşyerinde kullandığınız garanti pos cihazında 7/24 iletişim kurabileceğiniz pos cihazı sorunlarına çözüm alabileceksiniz.Garanti pos rulo talebi, Garanti pos hata kodları, Garantipos gün sonu işlemleri için de Garanti pos destek hattı üzerinden bankanızla iletişime geçebilir talepde bulunabilirsiniz.

Garanti pos destek hattı 444 0 339’ dir. Bu numarayı arayarak Garanti pos cihazınızla ilgili şikayet ve taleplerinizi dilediğiniz gibi bildirebilirsiniz.

Garanti pos arıza hattı, kullanılan arıza taleplerinde ilk aranacak numara 444 0 339’ olarak düşünmelisiniz. Pos cihazınız işlevlerinde arıza olduğunda mutlaka hızlı olarak çözüm üretilen pos arıza hattını arayınız.

Garanti Pos Başvurusu

Garanti pos başvurusu, yapmak için ana hesabınızın bağlı olduğu şubeye direk olarak gitmelisiniz.Eğer garanti bankasın da herhangi bir hesabınız bulunmuyorsa istediğiniz size yakın olan garanti şubelerine giderek hesap açabilirsininiz.Akabinde ise garanti pos başvurusu yapabilirsiniz.Ayrıca sms ile de garanti pos başvurusu yapılabilmektedir.

Garanti bankası pos başvurusu için gerekli evraklar ile ilgili yazımızı inceleyebilir detaylara bakabilirsiniz.Başlıkda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.Yazımızda tüm gerekli evrakların listesini görebilirsiniz.Ayrıca aklınıza takılan sorular için yorum bölümünü kullanmaktan çekinmeyin.

 

YORUMLAR YAZ