• YARIM ALTIN
  1.727,00
  % 0,63
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3453
  % 0,53
 • € EURO
  10,8661
  % 0,33
 • £ POUND
  12,8850
  % 0,36
 • ¥ YUAN
  1,4610
  % 0,30
 • РУБ RUBLE
  0,1315
  % 0,26
 • BITCOIN/TL
  597524,411
  % 3,51
 • BIST 100
  1.432,32
  % 0,17

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi kartı erteleme nasıl yapılır? sorusu bu aralar oldukça revaçta. Özellikle koronavirüs sonrasında ödeme dengesi bozulan müşterilerin Garanti kredi kartı erteleme nasıl yapılır? sorusu üzerine yoğunlaştıkları aşikar. Sizlere Garanti Bankası kredi kartı öteleme işlemleri hakkında işinize yarayacak bir dizi önemli bilgiler sunacağız.

Garanti BBVA kredi kartı erteleme işlemleri 3 aylık olarak yapılabilmekte. Şöyle ki; Nisan ayına ait kredi kartı ekstrenizi ertelediğinizde Nisan, Mayıs ve Haziran ayları için asgari ödeme tutarı da dahil olmak üzere herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Temmuz ayı içerisinde her 3 ekstrenizi de ödeyebilir, dilerseniz bu ödemeyi 6 eşit taksitle yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Borç Erteleme

Garanti BBVA kredi borç erteleme uygulaması, Covid-19 etkilerinin devam etmesiyle birlikte revize edildi. Buna göre Garanti Bankası kredi erteleme işlemleri halihazırdaki uygulamanın uzatılmasıyla birlikte devam edecek. Peki, Garanti BBVA kredi erteleme nasıl yapılır? Garanti kredi erteleme şartları nelerdir? Kimler Garanti Bankası kredi borcunu erteleme şansına sahip? Gelin bu soruların yanıtlarını hep birlikte ele alalım. Garanti Bankası Kredi

İlgili İçerik

Kredi kartı öteleme işlemleri için BSMV ve KKDF vergileri alınmaktadır. Garanti Bankası kredi kartı erteleme faiz oranı ise bu vergiler dışında akdi olarak %1.25 şeklinde uygulanmakta. Dolayısıyla Garanti kredi kartı öteleme faiz oranı %1.25 + vergiler şeklinde olacaktır. Bunun dışında erteleme yaptığınız için ekstra bir faiz, komisyon ya da ücret ödemenize gerek yoktur.

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme
Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme Başvurusu

Garanti Bankası kredi kartı erteleme başvurusu için kullanabileceğiniz kanallar; Garanti BBVA müşteri hizmetleri, Garanti BBVA mobil uygulama ve Garanti Bankası internet bankacılığıdır. Garanti Bankası kredi kartı erteleme hesaplama ve başvurusu için müşteri hizmetlerini aramak istiyorsanız 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Garanti BBVA mobil uygulamasını AppStore ya da Google Play Store mağazalarından indirebilir, internet bankacılığı için de bankanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan mobil ve internet bankacılığı kanallarından Garanti Bankası kredi kartı erteleme başvurusunda bulunacaksanız Kartlar menüsünden Ekstra Atlet seçeneğini kullanmanız gerekecektir. Ekstra Atlat menüsü üzerinden tüm Garanti Bankası kredi kartı öteleme başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Garanti BBVA kredi kartı erteleme başvurusu için şubeye gitmenize gerek yoktur. Bu kanallardan size uygun olan birini kullanarak anında hesaplama ve başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Erteleme Şartları

Kredi kartınızın borcunun 30 günü aşmaması ve takip statüsünde olmaması Garanti Bankası kredi kartı erteleme şartları arasında ilk sıradadır. Başvuru yapmak için ekstre tarihi ile son ödeme tarihinin 1 gün öncesi bir tarihi tercih etmeniz gerekir. Son ödeme tarihi ve sonrasında yapılan Garanti Bankası kredi kartı borcu erteleme başvuruları dikkate alınmayacaktır. Her halükarda son başvuru tarihi 31 Mayıs 2020’dir.

Garanti Bankası ekstre erteleme işlemleri minimum 100 TL, maksimum 50.000 TL olan ekstre tutarları için geçerli olup daha düşük ya da daha yüksek limitlerde erteleme yapılamamaktadır. Ayrıca sadece TL cinsinden kredi kartı ekstreleri bu kampanyaya dahildir. Dilerseniz kredi kartı ertelemenizi 3 ay olarak yaptıktan sonra 6 taksit imkânından faydalanmayabilir ya da yalnızca belirli bir tutar üzerinden faydalanabilirsiniz. 3 aylık ekstrenizin bir kısmını ödemeniz durumunda Garanti Bankası kredi kartı erteleme faizi yeniden hesaplanacak ve tarafınıza bildirilecektir. Garanti Bankası ekstre atlatma işlemleri asıl ve ek kartlar için yapılabilir.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Erteleme Şartları
Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Erteleme Şartları
YORUMLAR YAZ
 • Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları 2021 | Kredinfo.com – Kredi Oranları – Kredi Hesaplama3 ay önce
 • […] Garanti kredi kartı, banka kartı, internet bankacılığı, bireysel emeklilik, otomatik ödeme gibi ürünleri kullanarak […]