• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  578962,177
  % -1,86
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bizden merakla beklenen aidatsız kredi kartlarını sizler için araştırdık bunları tek tek seri halinde sizlerle paylaşacağız. Enpara.com kredi kartı nasıl aidatsız kart imkanı sunuyor gibi birçok akıllardaki soruları yanıtlamak istiyoruz. Aidatsız kredi kartları konusun da artık bilmediğiniz özellikler kalmayacak. Lafı uzatmadan Enpara.com kredi kartı nasıl başvurusu yapılır sorusunun cevabını anlatmaya geçelim. Öncelikle enpara.com kredi kartı bir Qnb Finansbank kuruluşu olduğunu belirtmek isteriz. Bunu neden belirtiyoruz, çünkü enpara.com şubesiz bankacılık ile hizmet verdiği için akıllarda soru işareti olabiliyor. Bu arada enpara.com banka hesabı nasıl açılır konumuz dan enpara.com hesabı ile ilgili genel bilgi almak için konumuza göz gezdirebilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı Nasıl Aidat Almıyor?

Enpara.com kredi kartı nasıl almıyor?, bu soru çok merak edildiğini biliyoruz. Enpara.com Qnb Finansbank iş birliği ile dijital bankacılık hizmeti vermektedir. Enpara.com herhangi bir şube kullanmadığı için, diğer bankalar da oluşabilecek şube kira giderleri, şube masrafları, fazla çalışan personel ücretleri, gibi birçok görünmeyen kalemlerde masrafları Enpara.com da masraf olarak bulunmadığı için müşterilerin den çoğu ürün de ücret talep etmemektedir. Günümüz de en büyük ihtiyaç olarak ise kredili ürünlerin başında gelen kredi kartları aidat masrafları büyük gider olarak karşımıza çıkmaktadır. Enpara.com kredi kartı ise müşterilerinden masrafsız bankacılık sunduğu için ömür boyu ücret talep etmemektedir. Hatta bu ömür boyu aidat almadıklarını kendi bankacılık sözleşmelerine yazmışlar. Yani aidat almıyorum cümlesi hava da değil, sözleşme de yazılı olarak okuyabilmektesiniz. Bu yüzden içiniz rahat olacaktır.

Enpara.com Kredi Kartı Avantajları?

Enpara.com kredi kartı avantajları, bu konuya da detaylı olarak değinmek istiyoruz. Öncelikle enpara.com banka hesabını kullananlar daha doğrusu masrafsız bankacılık tecrübesi olanlar aslında her şeyi çok iyi bilmektedirler. Çünkü masrafsız bankacılık alanında en iyi bankalar arasında bulunan enpara.com banka işlemleri yanında enpara.com kredi kartı ürününü de ekleyerek müşterilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Bugün en çok kullanılan ürünler arasında kredi kartları gelmektedir. Enpara.com kredi kartı ilk avantajı hiçbir şekilde yıllık aidat almaz. Aylık 3.000 TL ye kadar alışverişlerinizi 3 adet taksitlendirilebilir olan alışverişleri 6 aylık taksite kadar ücretsiz bölebilirsiniz. Eğer aylık taksitlendirme sayısı yetersiz olursa %1,98 faiz oranı ile daha fazla sayıda taksitli alışveriş özelliğinden yararlanabilirsiniz. Enpara.com kredi kartı sade bir kart tasarımına sahiptir. Aslında ilk çıktığında tabiri caizse market indirim kartlarına benzediği söyleniyordu. Ama sonra bir kaç tasarım değişikliğine gidildi ve artık gri göze hoş görünen bir kredi kartı tasarımı oluşturulmuş. Enpara.com kredi kartı alışverişlerin de temassız ödeme olanağı mevcuttur. Enpara.com banka hesabı kullanıyorsanız cep şubeden tüm harcamaları görerek geçmiş extre ve işlemleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca enpara.com cep şubesi çok basit yönetim tasarımına sahip olduğundan menüler içinde kaybolmadan kart işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com kredi kartı ile marketlerde, internet alışverişlerin de, kısaca pos cihazı ile alışveriş imkanı sunan her mağaza içerisin de güvenli alışveriş olarak kullanabilirsiniz. Yani diğer kredi kartlarından harcama yapmak için aynı kullanıma sahiptir.

Enpara.com Kredi Kartında Sanal Kart Var mı?

Enpara.com kredi kartında sanal kart var mı?, yine en çok kullanılan özelliklerden olan sanal kart çok merak edilen sorulardan birisidir. Sizler için hemen cevaplayalım. Enpara.com kredi kartı sanal kart desteklemektedir. Sanal kart özelliği sayesin de internet alışverişlerinizi kart bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com kredi kartı için mobil cep şubesin de günlük alışveriş limitleri, pos alışveriş limiti, ATM para çekme limitlerini istediğiniz gibi şubeye gitmeden ayarlar bölümünden yapabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu?

Enpara.com kredi kartı başvurusu?, aidatsız kredi kartı edinmek için sadece enpara.com internet şubesi üzerinden online olarak başvuruda bulunmak yeterlidir. Aynı enpara.com banka hesabı açmak gibi diyebiliriz. Hatta banka hesabı başvurusunda eğer kredi limitiniz yeterliyse kendileri sizlere kredi kartı almak isterimsiniz şeklinde seçenek sunmaktadırlar. Enpara.com kredi kartı kullanmak tasarruf sağlar. Yıllık yüksek tutarlar da aidat gibi gereksiz ücretleri ödemek zorunda kalmazsınız. Enpara.com hesap ve kredi kartı başvurusunu aynı zaman da çözüm merkezi ( çağrı merkezi ) telefon üzerin den iletişime geçerek de yapabilmektesiniz. Enpara.com çözüm merkezi telefon numarası 0850 222 36 63 iletişim kurarak hızlı bir şekilde tüm sorularınıza güncel cevap alarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com kredi kartı için tüm Qnb Finansbank atm bankamatiklerini kullanabilirsiniz. Aynı zaman da aylık 3 adet Denizbank ve TEB banka atm lerini kullanabiliyorsunuz. Enpara.com Kredi kartı ile günlük Qnb Finansbank atm lerinden 7.500 TL kendi hesabınızda bulunan parayı çekebilirsiniz. Çözüm merkezini arayarak ise günlük para çekmek limitini 15.000 TL ye kadar arttırabilirsiniz. Enpara.com kredi kartı özellikleri arasın da nakit avans, taksitli nakit avans gibi acil para ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Ancak taksitli nakit avans için enpara.com faiz uygulaması yaptığını unutmayın. Daha fazla sorunuz olursa aşağıda bizlere yorum bölümünden sorup hızlı şekilde cevap alabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ