• YARIM ALTIN
  1.739,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  9,5006
  % 0,19
 • € EURO
  11,0541
  % 0,10
 • £ POUND
  13,1040
  % -0,03
 • ¥ YUAN
  1,4864
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,1347
  % 0,62
 • BITCOIN/TL
  557372,314
  % -3,22
 • BIST 100
  1.519,25
  % 0,67

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Gündemdeki konulardan biri olan en kolay kredi kartı veren bankalar 2020 rehberimizle karşınızdayız. Değişikliklere göre sürekli güncelleyeceğimiz en kolay kredi kartı veren bankalar 2020 rehberi sayesinde hangi bankalardan daha kolay kredi kartı alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi kartı alma konusunda yaşadığınız sıkıntıların çözümü için de kredi kartı kategorimizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce mutlak kredi kartı kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Gelelim en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? Hangi bankalar daha kolay kredi kartı verir? sorularına. Bu soruyu cevaplarken eleme usulüyle ilerlememizde fayda var. Katılım Bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Türkiye Finans, Vakıf Katılım, Emlak Katılım ve Ziraat Katılım) diğer bankalara göre zor kredi kartı veren bankalar arasında yer almakta. Bu bankaların çoğunda kart aidatı olmaması, ayrıca kart gecikmesi sebebiyle faiz almamaları, kredi kartlarından elde ettikleri geliri düşürmektedir. Bu bankalara yapacağınız kredi kartı başvuruları, bankaların hassasiyeti sebebiyle kolay kolay onaylanmaz ya da oldukça düşük limit verilir. Diğer bankalar size 10.000 TL -20.000 TL gibi limitler sunarken bu bankalardan alacağınız kredi kartı limitiniz daha düşük seviyelerde olabilir. Burada önemli bir husustan bahsetmemizde fayda var. Bu bankaların en kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? sorusuna cevap olmadıkları söylenemez. Eğer bu bankalardan birinde uzun zamandır hesabınız varsa, krediniz mevcutsa, hesap hareketleriniz yoğunsa kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanabilir; fakat sadece kredi kartı başvurusu için kullanmanız durumunda başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığı yüksektir. Olumlu sonuçlandığı durumlarda ise beklediğiniz limiti alamayabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri
En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Katılım bankalarından kredi kartı almak için şubeye gitmeniz daha faydalı olacaktır. Şubeye gittikten sonra katılım bankasına ait bir kredi kartı kullanmak istediğinizi belirtirseniz işler tam tersine döner ve en kolay kredi kartı veren banka hangisi? sorusunun yanıtları arasında katılım bankaları da yer almaya başlar. Katılım bankalarına başvuru yaparken bu hususu özellikle belirtmeniz, kart talebinizin onaylanması açısından büyük etki yaratacaktır; fakat sadece kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum şeklinde bir talebiniz olursa şansınız daha az olacaktır. Katılım bankalarının temel amacı, kendi prensiplerine uygun müşteri portföyü oluşturmak olduğundan katılım bankasından kredi kartı almak istiyorum şeklindeki bir talep cevapsız kalmayacaktır.

En kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? sorusu ise TEB, Akbank, Denizbank, İş Bankası, Garanti BBVA, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Enpara olarak cevaplanabilir. Bu bankalara yapacağınız kredi kartı başvuruları, çok önemli bir sıkıntınız bulunmuyorsa muhtemelen olumlu sonuçlanacaktır. En kolay kredi kartı veren bankalar hangileri? sorusuna bu bankaları yanıt olarak vermemizin bir diğer sebebi de kredi kartı başvurusu konusunda sağlam ve hızlı bir altyapıya sahip olmalarıdır. Özellikle internet ya da mobil bankacılık üzerinden en kolay kredi kartı veren bankalar, taleplerinizi kısa süre içerisinde yanıtlayacaklardır.

En Kolay Kredi Kartı Başvurusu

Bankaların kredi kartı konusunda 2020 yılında cömert davranmaya başladıkları görülmekte ve bu sebeple en kolay kredi kartı başvurusu da eskiye nazaran daha hızlı yapılabilmekte. En kolay kredi kartı başvurusu yapabilmek için bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. İnternet/mobil bankacılık üzerinden kredi kartı başvurusu yaptığınızda talebinizin olumlu ya da olumsuz sonuçlandığını en geç 5-10 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.

Şubeden en kolay kredi kartı başvurusu yaparak da kredi kartı alıp alamayacağınızı öğrenmeniz mümkün. Farklı bankalarda hesabınız bulunuyorsa en verimli kullandığınız banka üzerinden en kolay kredi kartı başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz. Örneğin; X ve Y bankalarında hesabınız olduğunu ve X hesabını daha aktif kullandığınızı, bankacılık işlemlerinizi bu bankadan gerçekleştirdiğinizi varsayalım. Y bankasında ise sadece hesabınızın olduğunu, bu hesabı çok aktif bir şekilde kullanmadığınızı düşünelim. Bu durumda X bankasından en kolay kredi kartı başvurusu yapmanız durumunda şansınız daha da artacaktır.

En Kolay Kredi Kartı Başvurusu
En Kolay Kredi Kartı Başvurusu

Maaş bankaları, en kolay kredi kartı başvurusu için önemli bir etkendir. Eğer ücretli çalışansanız maaşınızı muhakkak bir banka aracılığıyla alıyorsunuz demektir. Maaş bankasından en kolay kredi kartı başvurusu yapmanız durumunda talebinizin olumlu sonuçlanma olasılığı yüksektir. Maaş bankanız, kredi kartı borçlarınızı maaşınızın yatma süresine göre kolayca tahsil edebileceğinden başvurunuzu başka bir sıkıntınız yoksa (kanuni ya da idari takip gibi) onaylayacaktır.

Çağrı Merkezi, ATM ve bankaların internet siteleri, kullanabileceğiniz diğer en kolay kredi kartı başvurusu yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu alternatif kanallar üzerinden de hızlıca en kolay kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ