• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  576438,195
  % -2,71
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

Anında Kredi Veren Bankalar 2020

Anında Kredi Veren Bankalar 2020

Anında kredi veren bankalar 2020 yılında da banka müşterilerinin yoğun ilgisini çekiyor.  Kredi çekmek için banka şubesine gidip saatlerce uğraşmak istemeyen bireyler, anında kredi veren bankaları tercih ediyor. Hemen kredi veren bankalar, bu işlemleri internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden gerçekleştiriyor. Bu işlem esnasında banka, arka planda size otomatik olarak tahsis etmiş olduğu limiti, talebiniz olduğu anda size sunuyor.

Bankalar, müşterilerinin kredi notu, gelir düzeyi, hesap hareketliliği gibi verilerini toplayarak kendilerine belirli bir kredi limiti tahsis ederler. Az önce belirttiğimiz üzere arka planda sizin için uygun görülen kredi limiti zaten hazırdır; fakat banka, bu limiti tahsis etmek için talebinizi bekler. Talep ettiğinizde başvuru için gerekli adımları aşarak kredinizi anında kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemler bankadan bankaya değişmek kaydıyla maksimum 10-15 dakika sürmektedir.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Anında kredi veren bankalar hangileri? sorusu esas itibarı ile oldukça geniş bir kavramdır. Neredeyse her banka, otomatik limit tahsisi yoluyla anında kredi hizmeti sunmaktadır. Ne var ki hesabınızın en aktif olduğu bankayı tercih etmeniz işleri daha da kolaylaştıracaktır. Maaşlı çalışansanız maaş aldığınız bankaya yapacağınız başvuru daha çabuk neticelenecektir.

Akbank, TEB, İş Bankası, Vakıfbank, ING, Ziraat Bankası, Halkbank, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankası, Kuveyt Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası, QNB Finansbank, Enpara.com ve Nkolay kredi, anında kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer almakta. Bu bankalardan birinin internet ya da mobil bankacılığını kullanıyorsanız Krediler >> Başvurular adımından kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileri?

En hızlı kredi veren bankalar hangileri? sorusunun cevabı bir üst başlıktakiyle aynı. Bu bankalardan birine anında kredi başvurusu yaptığınızda banka tarafından aranan kriterleri sağlıyorsanız en fazla 10-15 dakika içerisinde kredinizi çekebilirsiniz. Kredi talebiniz onaylandıktan sonra ilgili tutar bankadaki mevcut hesabınıza aktarılacaktır. Şubeden veya ATM’den paranızı çekebileceğiniz gibi EFT yoluyla başka bankaya, havale yoluyla da aynı bankadaki başka hesaba aktarabilirsiniz.

Anında ve hızlı kredi alabilmek için yüksek bir kredi notuna ihtiyacınız olacak. Bankalar, genel itibarı ile kredi puanı 1350 ve üzeri olan müşterilerine hızlı kredi hizmeti sunarlar. Eğer kredi notunuz bu işlem için yeterli değilse doğrudan şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Böylece başvurunuzun şube yetkisinde değerlendirilmesi mümkün olabilir.

Sizler için anında kredi veren bankaların bazılarını detaylı bir şekilde açıklama gereği duyduk. İşte en hızlı kredi veren bankaların bazıları;

Akbank Anında Kredi

Akbank Direkt uygulaması, müşterilerine sıradışı bir deneyim sunuyor. 40.000 TL’ye kadar olan taleplerinizi banka şubesine gitmeden doğrudan uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. İşin sıradışı kısmı ise tarafınıza tahsis edilen limiti görebilmek için telefonunuzu sallamanız gerektiği. Akbank, bu ilginç ve bir o kadar da eğlenceli yöntemle hem müşterilerinin kredi taleplerini karşılıyor; hem de durumu standardın biraz dışına çıkararak eğlenceli bir deneyim yaşatıyor. Bu eğlenceli ve özel deneyimi yaşamak için Akbank Direkt uygulamasını indirip giriş yapmanız ve anında kredi başvurusunda bulunmanız yeterli.

İş Bankası Anında Kredi

Yenilikçi fikirlerle bankacılık sektöründe daima öncü olan İş Bankası, anında kredi veren bankalar arasında her daim dikkat çekmeyi başarıyor. 50.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinizi İş Bankası internet sitesinden, sitede yer alan bireysel bankacılık alanından ya da İşCep mobil uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik İş Bankası, bu uygulama ile kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar arasındaki yerini de sağlamlaştırıyor. Hızlı kredi hizmetinden yararlanırken kefil ya da belge istenmiyor.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank da Akbank ve İş Bankası gibi internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden müşterilerine şubeye gitmeden kredi imkânı sağlıyor. 30.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinizi Vakıfbank Mobil uygulamasından veya Vakıfbank internet bankacılığından hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem esnasında bankaya kefil ya da gelir belgesi sunmanıza da gerek yok. Sadece kredi tutarını ve vadesini belirleyin, krediniz anında hesabınıza geçsin.

Enpara.com Anında Kredi

Enpara.com adresinden bireysel internet bankacılığına giriş yaparak ya da Enpara uygulamasını indirerek hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Talebiniz ortalama 10 dakika içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak karşılanacak ve kredinizin uygun bulunması durumunda ilgili tutar anında hesabınıza geçecektir.

CEPTETEB Hızlı Kredi Başvurusu

CEPTETEB hızlı kredi başvurusu için cepteteb.com.tr adresini kullanabilir, diğer örneklerde olduğu gibi CEPTETEB mobil uygulamasını indirerek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB, anında kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

YORUMLAR YAZ
 • Burak1 sene önce
 • Bu korona yüzünden herkes nakit sıkıntısı çekiyor. Bankaların kredi limitlerini yükseltmesi ve faizlerin düşmesi ödenek bulamayan kişiler tarafından çok iyi bir şey.