• YARIM ALTIN
  1.729,00
  % 0,69
 • AMERIKAN DOLARI
  9,3494
  % 0,56
 • € EURO
  10,8777
  % 0,45
 • £ POUND
  12,8971
  % 0,45
 • ¥ YUAN
  1,4623
  % 0,37
 • РУБ RUBLE
  0,1316
  % 0,27
 • BITCOIN/TL
  597949,336
  % 3,49
 • BIST 100
  1.432,68
  % 0,20

Alneo Blokeli POS Cihazı Başvurusu

Alneo Blokeli POS Cihazı Başvurusu

Alneo kullanıcılarının çoğu Alneo blokeli çalışma dönemi ne zaman başlayacak diye merak etmekteydi. Gerek pos komisyon oranları, gerekse kullanım rahatlığı açısından oldukça tercih edilen Alneo POS, yakın zaman içerisine blokeli olarak da kullanılabilecek.

Bilindiği üzere Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’ nin fiyat revizesi sonrasında blokeli POS veren bankaların sayısında ciddi bir azamla oldu. Blokeli pos cihazı veren bankalar, blokeli çalışma sistemlerini zarar etmemek adına ya kaldırdı ya da çalışma şartlarını müşterilerin dezavantajına olacak şekilde revize etti. Hâl böyle iken blokeli pos cihazı kullanan birçok işyeri mağdur duruma düştü.

Alneo pos blokeli çalışma modeli, blokeli pos cihazı veren bankaların yeni stratejisi sonrasında zor durumda kalan işyerleri için ilaç gibi gelecek. Artık herhangi bir pos maliyeti da olmadan blokeli pos cihazı kullanmak mümkün olacak.

Cep Telefonunu POS’ a Dönüştüren Teknoloji Alneo

Cep Telefonunu POS’ a Dönüştüren Teknoloji Alneo Genellikle Uzak Doğu filmlerinde karşımıza çıkan farklı ödeme sistemlerinin kullanımı son yıllarda ülkemizde de büyük ilgi çekiyor. Hepimiz bu tür film ya da videolarda gözlüğe entegre edilen sistemlerle ya da cep telefonuna kartın okutulmasıyla ödeme yapıldığına muhakkak şahit olmuşuzdur. Ülkemizde de giderek yaygınlaşan pratik ödeme kanalları, bankaların startup ve Ar-Ge çalışmalarıyla

İlgili İçerik

Alneo Blokeli POS Şartları

Alneo blokeli pos şartları arasında ilk sırada Alneo kullanıcı olmak geliyor. Eğer daha önce Alneo pos başvurusu yapmadıysanız veya Alneo ile tanışma fırsatınız olmadıysa Alneo pos başvurusu ile ilgili içeriğimizi üst kısımda yer alan benzer içerikler linki aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Alneo blokeli pos cihazı, ilk etapta 28 gün blokeli POS şeklinde kullanılacak. Yani Alneo ile çekim yaptığınız tutar, 28 gün sonrasında herhangi bir kesinti olmadan Albaraka Türk hesabınıza geçecek. Birçok bankanın blokeli pos gün sayısını arttırdığı ya da hizmetini aksattığı bu dönemde 28 gün blokeli pos cihazının kullanılacak olması gayet sevindirici.

Blokeli pos başvurusu yapmak için Alneo uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterli. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Alneo pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Alneo blokeli pos sistemi, Haziran ayında devreye girecek. Haziran ayına kadar ertesi gün pos cihazı olarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Alneo ertesi gün kesinti oranı şuan için %0,99 olarak uygulanmakta. Ayrıca Alneo pos cihazının ekstra bir masrafı da yok. Sadece %0,99 kesinti ile kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme alabilir, Haziran ayından itibaren blokeli pos cihazı başvurusunda bulunabilirsiniz. Alneo blokeli POS %0 kesintiyle 28 gün blokeli olarak kullanılmaya başlandıktan sonra taleplere göre gün sayısının daha da indirilmesi muhtemel.

Alneo Blokeli POS Şartları
Alneo Blokeli POS Şartları

Alneo Blokeli POS Başvurusu

Alneo blokeli POS başvurusu için ön başvuru alımları başladı. Alneo blokeli pos cihazı başvurusu yapmak için Google Play Store ya da AppStore’ da bulunan Alneo uygulamasını indirebilir, daha sonra üyelik adımlarınızı uygulama içerisinden tamamlayabilirsiniz. Haziran ayı sonrasında Alneo uygulaması ile alacağınız kart ödemelerini hiçbir kesinti olmadan 28 gün içerisinde tahsil edebileceksiniz. Albaraka Alneo pos başvurusu için Alneo.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz

Alneo Blokeli POS Başvurusu
Alneo Blokeli POS Başvurusu
YORUMLAR YAZ