• YARIM ALTIN
  1.765,00
  % 1,34
 • AMERIKAN DOLARI
  9,6153
  % 1,08
 • € EURO
  11,2367
  % 1,02
 • £ POUND
  13,2482
  % 0,55
 • ¥ YUAN
  1,5048
  % 1,83
 • РУБ RUBLE
  0,1367
  % 1,94
 • BITCOIN/TL
  581887,599
  % -1,35
 • BIST 100
  1.479,93
  % 1,68

2021 Tatil Kredisi

2021 Tatil Kredisi

2021 Tatil Kredisi 

Pandemiden bulananlar soluğu tatilde almak istiyor, para bulamayanlar ise bankadan kredi çekerek çözüm üretmeye çalışıyor.Bankaların bayram için yapılan kredi kampanyalarında dikkat çeken bir artış var.Tatil için bütçe ayıramayanlar çözümü tatil kredisi kullanmakta arıyor…

 

Tatil Kredisine Yoğun İlgi

Geçen sene de olduğu gibi özel bankalar bu sene yani 2021 yılı için tatil kredisi vermeye başladı.Pandemi dolayısıyla bunalan halk ilk fırsatta bankadan tatil kredisi kullanarak yaz aylarının sicaklarında serinlemek için banka kapılarına hücum ediyor.Aşağıda sizler için en uygun tatil kredisi oranlarını inceleyerek özetlemeye çalışacağız.Vakit kaybetmeden düşük faiz oranları ile tatil kredisi sunan bankaları inceleyim.
Öncelikle ne kadar ismi tatil kredisi olarak görünse de bu kredilerin de diğer krediler gibi geri ödemesini yapmanız gereken faizleri bulunduğunu sakın unutmayın.
Tatil hevesini yaşayarak sonradan ödeme yapacağınız bütçe ile sınırlarınızı önceden belirlerseniz sonra üzülmezsiniz 🙂 Tatil kredileri de aslında diğer ifadesi ile ihtiyaç kredisidir.

Kredinfo.com olarak sizlere düşük faizle nasıl tatil yapılır bahsetmeye çalışacağız.

En düşük 2021 Tatil Kredisi Hangisi?

Aslında birçok özel banka tatil kredisi adı altında çok sayıda kredi çeşiteri mevcut olarak bulunabiliyor.Ancak yaz ayların da talep çoğalması ile birlikte tatil kredilerin de bazı özel bankalar daha düşük faiz oranları ile kampanya düzenlemesi yapabiliyor.Sizler için uygun faizli bankaları sıralıyoruz.Hadi başlayalım…

ING Bank Tatil Kredisi; %1,35 faiz oranı ile tatil kredisi imkanı sunmaktadır.Örnek olarak 10.000 TL 24 ay olarak 506 lira taksitle ödeyerek tatil imkanından yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Tatil Kredisi; Qnb bank tatil için yapmış olduğu kampanya da %1,39 faiz oranı ile kredi imkanı sunabiliyor.

TEB Tatil Kredisi; Teb bankası tatil kredisi için %1,45 oranı ile diğer bankalara göre biraz daha yüksek faiz ile kredi imkanı sunmakta.

Enpara.com Tatil Kredisi; Enpara dijital bankacılık kullananlar için %1,59 masrafsız kredi imkanı sunuyor, faiz oranı fazla görünebilir ancak siğorta ve dosya masrafı bulunmadığını hatıtlatalım..

Türkiye İş Bankası Tatil Kredisi; Listemiz de diğerlerine göre yüksek faiz ile kredi sunan banka %1,65 olarak iş bankası tatil kredi imkanı sunuyor.

Garanti Bankası Tatil Kredisi; %1,95 faiz oranı ile tatil kredisi sunabiliyor.

Yapı Kredi Tatil Kresisi; %2,14 faiz oranı ile Yapı Kredi bankası tatil kredisi sunmakta.

2021 de Tatile Çıkmak Ne Kadar Güvenli?

Her ülke de olduğu gibi pandemi malesef hepimizi dışarıda rahat hareket etmeye korkutur hale getirdi.Özellikle tatil de kalabalık olduğunu ve çok daha riskli yerler olduğunu unutmayın.

Aslında tatil yapmak istiyor ve biraz olsun bu ortamda kafa dinlemek istiyorsanız, nacizane daha güvenli ortamlarda tatil yapmanızı tavsiye edebiliriz.Örneğin çadır kampı olabilir, ağaç evlerde daha sakin ortamlarda tatil yapabilirsiniz.Veya karavan kiralayarak hiç kimse olmayan en farklı güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kalabalık ortamlardan ne kadar uzak kalırsanız o kadar kendinizi bu dönemde hem tatil yapmış hem de covid hastalığından kendinizi koruyarak izole bir tatil geçirmiş olursunuz.

Tatile çıkacaklar için şimdiden iyi tatiller dileriz.

 

YORUMLAR YAZ